Nu, tak po pár misích za Abwehr, nějaké té spojenecké a dalších pár z datadisku můžu říci, že jsem se S2 velmi spokojen. Zatím prubuju, kam to dotáhnu sólo, jen s hlavní postavou - skautem. Je custom dělaný (sebral jsem bod ze síly a obratnosti a obojí vrazil do inteligence, abych měl inženýrství přes 20 a mohl používat paklíč) a přiblížím se vždy co nejblíže a použiji vrhacích nožů či MP41 s tlumičem.
Jako gunporn je to dostačující, k nalezení je spousta věcí ((snad) v každé misi je ukryta nějaká bedýnka s extra věcičkou) - několik verzí mausera c96, Carabine M1, BAR či dokonce ZB vz. 26(a ne Bren, ha!)
Plus místy je hra plné docela drsné nadsázky :)
@Drolin (12.06.2012 21:51): Nn, F:T je to jen meta mapou - základna + mise. I když je to o něco promakanější. Jinak mi to přijde jako mix Gorky 17 a JA2.

Je to WW2 s scifi twistem :) A datáč je o poválečných žoldácích.

e: Proč se tě na to snažím nalákat? Hmmm, není tu nic k vidění, pokračujte!

e2: V Daleké cestě za domovem byli králíci, proto králík. Basta!
@Walome (12.06.2012 21:46): Nepoznal si zajíce?! :) Když sis změnil avatara ty, joddy, Ebb, Private Martin a ještě jistě někdo další, tak bylo také načase.

"Spíš je to takovej Fallout Tactics" Aha, tak to asi nic pro mě - navíc 2. světová.
@Drolin (12.06.2012 21:32): Změna avatara? Tohle mi nedělej, králíčku.

SS je hrozně stereotypní hra s ne tak docela vychytanými principy. Vypadá to jako mix JA a HaD, ale není tomu tak. Spíš je to takovej Fallout Tactics s hezkou fyzikou.

Ale motivace hrát trochu chybí.
Plus jsem na GOG koukal na nějaký roboty nebo co to je, dík nechci.
Přibližuje se Silent Storm (především kvalitou bojů) JA2 nebo Incubation?