Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sigils of Elohim

63
7 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.10.2014 Android
13.10.2014 PCiOS
Vývojáři:
Croteam
Oficiální stránky:
https://store.devolverdigital.com/
Logická hra Sigils of Elohim vznikla pôvodne ako propagačný titul k hre The Talos Principle. Za splnenie určitého počtu hádaniek je hráč odmenený kódmi do tejto first-person filozofickej puzzle hry. Hráč si v Sigils of Elohim môže odomknúť rôzne predmety a relikvie, ktoré môže následne používať v hre Talos Principle.

Avšak Sigils of Elohim funguje aj samostatne, ako sprievodná mini-hra s desiatkami hádaniek. Štýl hádaniek je zameraný na správne umiesťovanie symbolov a znakov na hraciu dosku. Hlavnou úlohou v hre je vždy poskladať tetrisové kocky tak, aby sa vošli do vymedzeného priestoru. Ako hráč postupuje hrou, tak sa postupne zvyšuje i náročnosť skladačky.

Hra je distribuovaná ako freeware. Všetky predmety a relikvie, ktoré hráč získa v PC verzii Sigils of Elohim sú prenositeľné do hry The Talos Principle aj na platformách PlayStation 4, Mac, Linux alebo Android.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Alexej Pažitnov jakožto otec Tetrisu může být Sigils of Elohim určitě potěšený. V téhle hříčce, která za úspěšné splnění questů obdarovává hráče itemy do The Talos Principle, jde právě o skládání bloků z tetrisu na herní pole. Obtížnost levelů pochopitelně postupně roste, některé jsem proběhl prakticky na první dobrou, u některých jsem se trápil i desítky minut.

Hra u každého levelu měří čas potřebný k úspěšnému složení, při restartování kola se ale čas vynuluje, čímž se dá ošulit fakt, že se hráč s nějakým levelem dlouze trápil. Dobře se mi poslouchala úvodní chrámová melodie, samotná herní podmalba je jednoduchá, ani při stálém opakování mě během skládání nerušila. A to mi dohrání bez návodu zabralo něco přes šest hodin.

+8