@knuk (26.01.2018 12:20): tím ti chce říct, že bez originálního disku např zde nebo zde, nebo třeba zkus aukro tu žádné rady nedostaneš.

Na otázku co je "Warez" ti odpoví google, ale ja ti vykopíruju text z Wikipedie: " termín počítačového slangu označující autorská díla, se kterými je nakládáno nelegálně, zejména v rozporu s autorským právem. Slovo bylo vytvořeno z anglického slova wares (zboží, zřejmě v souvislosti se slovem softwares)"
@Kwoky (26.01.2018 11:53): Co je to ten ,,warez,,? Slyším to poprvé.
No, něco jsem stáhl, tvářilo se to jako instalace, ale asi se to nenainstalovalo, protože počítač mi hlásí, že instalace dosud neproběhla. Nevíš náhodou prosím o nějakém odkazu přímo na tu instalaci? :) Moc tomu nerozumím.
Díky :)
@knuk (26.01.2018 11:45): Za prvé - warez s tebou řešit nebudeme. Za druhé - napsat "pořád mi to hlásí problém" a NENAPSAT JAKÝ, tak to je pěkně hloupé.

Zkus se prosím zeptat znovu a lépe.
@Kwoky (18.01.2018 22:14): Ahoj, neporadíte mi někdo prosím, jak si tuto super hru stáhnout a nainstalovat?
Zkoušel jsem to již vícekrát a pořád mi to hlásí problém.
Předem moc díky za radu :)
@Popcorn (komentář): Ahoj, neporadíte mi někdo prosím, jak si tuto super hru stáhnout a nainstalovat?
Zkoušel jsem to již vícekrát a pořád mi to hlásí problém.
Předem moc díky za radu :)
Tuhle hru jsem kdysi těžce speedrunoval. Dostal jsem se s časem na cca 35 minut se vším všudy, ale pak mi krachnul disk, finální video se poškodilo a mám z něj jen asi 30 minut. Zbytek je nenávratně ztracen a už to asi nikdy hrát nebudu. Nebo že by? :)