@Kwoky (22.01.2017 21:25): To co si zacílila hra jako cíl podle mě splnila. Osobně bych ji kriticky neviděl. Ale koncept, rozsah a hratlenost nijak výrazné nebyly, což mi dělá takové lepší podprůměr - 40 procent. Aneb kratší hra co stojí za zahrání, ale ničím mě nijak neovlivnila, nezaujala na delší časovou dobu. Podle mě není štastné těmo hrám, i když nemají chyby dle mě, dávat hned 60, 70...

Tam už musí mít nějaké důvody pro to a ono vysoké hodnocení.
Vyzkoušeno prvních 30 minut. S touhle hrou nejspíš nebudu kamarád. Příšerný první dojem (to první mládě není mrtvé? Tak proč se nehýbe a je celé šedé panebože?!). Proč vůbec opouštíme úkryt, když vypadá celkem použitelně? Všechno je strašně pomalé, na děcka musím pořád někde čekat. Když mi první mládě odnesl orel, bylo mi to fuk, nemá se flákat vzadu. Všiml jsem si toho, až když doběhly jen 4 kousky. Pořád někde vytrhávám tuříny a shazuju jabka, děcka žerou jak protržený a já sám nejím? To by jim to jedno jabko z deseti ubylo, kdybych si ho sežral sám? Grafická stylizace se mi celkem líbí, ale barvy mohly být trochu výraznější - takhle je to zelenošedá na šedošedé a vedle je hnědošedá. Zvuk super.

@Drolin (komentář): V komentáři žádná kritika a 40 %? To nějak nechápu.

EDIT: Dohráno.
@Hrdlodus (05.12.2013 22:45): Pozor mozny spoiler.

Ja jsem rad, ze jsem o tom, ze vsechno nepujde dobre, vedel. Mohl jsem se tak pripravit na vysvetlovani, jak ta priroda vlastne funguje. Jinak v takove situaci je treba nachystat kapesniky a nechat dobehnout dloouhe titulky..

Dosel jsem az do uplneho zaveru se vsema peti, pak to slo doslova v poslednich vterinach na tri a zbytek znate.

Zajimave zpracovani, jen velmi lehce nadprumerna hratelnost, ale bozsky namet, tyhle zelene veci mi na trhu chybi.
Drolin: To o tom závěru v komentáři mi přijde jako velký spoiler. Je z toho dost jasně poznat, čím hra končí.
@Maximus (08.09.2013 18:05): Mě nepřežila tři mláďata. Řeka bez ztráty podle mě nešla, a dvě se ztratila hned na začátku levelu ve tmě (kde se pravděpodobně "zasekla" za stromem, jak jsem později viděl u jiného).
Inak dve mladé musia zomreť? lebo jedno mi odplavil prud rieky a potom sa rieka ukludnila a vedel som prejsť bez problemov a druhe mi zasa chytil orol ked sa zrazu objavil na rovinke a musel som utekať do dalekeho ukrytu ak to je tak, potom ma to sklamalo, človek sa snaží a nie vlastnou chybou to takto dopadne, ale zasa tak je to aj v živote.