Dohráno na hard a pro ty co to ještě nehráli zrovna doporučuji tuhle obtížnost, je to mnohem větší výzva :-)
Většina zdejších komentářů vystihuje mé herní pocity, zbraní mohlo být o něco více a po čase malinko stereotypní, ale jinak výborná rubanice, ty kombinace komb bomba, hudba, inspirace Kill Billem, a rozhodně coop, který tu laťku o něco zvedá, jinak bych dal 70.
Doporučuji zahrát si Co-op, dobře doplňuje děj single kampaně. Děj je zasazen před události single kampaně.
Dal jsem to sám na dvouch ovladačích :-)
Skvělá jízda, uniká mi nízké hodnocení, protože TAKHLE by podle mě měla vypadat dnešní plošinovka.
No tak jak říkám - dělej kotouly a až švihne a ty dokončíš kotoul tak jí hned řezej do zad a pak zase uskoč.
Garret: U Cassandry musíš používat block - bud v něm celou dobu a když bude chtít použít ten svůj spešl atak tak drž blok a dej v pravou chvíli šipku nahoru, čimž jí ubereš poměrně dost. A pak se jí taky dostávej za záda (zase blok+šipka do strany). A hodně na ní funguje taky brokovnice nebo kotouly (šipka do strany+ šipka dolů) a následná masáž zad těžkym útokem (nejlepší jsou řetězy).
ugra: jaxe ti podařilo zmastit Cassandru? zkoušel jsem to s ní už 10x a nemůžu ji dorazit...
Jsem v 3. misi a docela mě to baví. Je to prostě obyčejná mlátička - jdi dopředu a zabíjej. Jestli tam budou ještě nějaké zajímavé boss fighty tak budu spokojenej. Ale to defaultní ovládání na klávesnici je děsivý.
Teda...hraju to asi hodinu, a docela dobře si u toho zhruba od začátku zejvám. Ne že by to bylo příliš lehký (to vůbec ne), ale prostě...celkově mi to příjde strašně chudý a nezajímavý a...styl pěknej, hlavně blízko začátku na jednom mostu jsem si málem cvrkl blahem, ale hratelnostně dosti nemastná záležitost. Kolem a kolem mi příjde, že to měla bejt spíš freewarovka (čemuž pomáhá i prezentace). Freeware plošinovek znám kupu mnohem lepších. Ksakru, dokonce i některé sidescrolling flashovky maj mnohem víc, co nabídnout. :/
Ono to vypada vcelku pekne (prece jen to ale mohlo byt na "rucne" kreslenou vec mnohem detailnejsi), ale jinak je to hrozne hloupa a primitivni plosinovka.
Styl ma ale pekny :)
Jůů, to chci! Dobrých plošinovek je dneska jak šafránu. Škoda že nejni na PC ta Scott Pilgrim plošinovka :D
Můj pět let starý noťas to nedá. Takže nároky jsou značné. Na plošinovku.