Je nějaká možnost hru spustit pod W7?

Já věděl, že Shadow of Memories musím dokončit ještě na XP... :).
Tak ono asi ani tá horšia kategória nie je úplne na zahodenie, občas to poslúži na fajn odreagovanie, kde si človek nielen oddýchne, ale môže si aj veselo krútiť hlavou a zanadávať si, lebo čo si budeme nahovárať, potrebuje aj to. :)
Prvá hra, ktorú som dohral za 8 (!) koncov. A zároveň menšie jubileum - dohraná hra číslo 200.
Dík, dnes večer ho ehm získam, tak snáď to pôjde na tom gamepade lepšie než na klávesnici.
Last jedi: Mělo by to jít. V nabídce zobrazený je, přepnout na něj mi nešlo, asi proto, že ho nemám. V recenzích je zmiňovaný.
sunderland: Ještě aby se to nevyplatilo zkoušet, když si tomu napálil 100% :)
S grafikou som nikdy problém nemal (pokiaľ nemala grafika problém s mojím SW/HW) aj taký FFVIII som hral a prešiel až 8 rokov po vydaní a užil som si to. Čo ma bude štvať v SoD bude asi to ukladanie, debilné ukladanie som v žiadnej hre neocenil...
Jestlipak to pomohlo alespoň Fahrenheitu. Každopádně zkusit se to vyplatí, není to moc dlouhý. Jen se připrav, že už to má starší grafiku a pitomý ovládání (konverze z PS2).
Hej, takéto antimarketingové kampane som tiež nečakal, ani Broken Swordu zmena názvu v US nepomohla, len riadne pohoršila.
Last jedi: Už ten nápad dát jí 2 rovnocenné názvy je dělán zřejmě proto, aby ji nikdo neznal...:)
Sakra o tejto v hre som v živote nepočul, ale ten popis znie tak zaujímavo, že mám nutkanie hneď si to zohnať. :)