@Jumas (komentář): MGM existuje od roku 1924 a maj na kontě plno zásadních filmových počinů. Byla by škoda, kdyby skončili. Už jen ten lev v logu je ikonickej. Ale je pravda, že by mohli bejt přístupnější k využívání svejch značek a když nemaj žádný plány, tak pár licencí pustit někomu jinýmu ;)
propadak by to nebyl, dyt by nenatocili 10 rad serialu, to uz chce velkou zakladnu, navic 6 sezon Atlantis + 2 Universe a filmy...navic krom goaldu tu mame i replikatory, nemluve o wraitech, tohle je minimalne na 10 her nez by se to ohralo:P navic neni nyni zadna kvalitni sci-fi strilecka, kdyby to bylo takove SG CoD to by byl masaker! :)
nikdy sem nepochopil proc nevysla AAA FPS z toho universa :( uz sem premyslel jak by to zacinalo...jednicka klasika hra za Taurice a ve 2jce byste zacinali na goauldskem hataku a byl byste tokersky spion :P kua tam je pro hru tolik inspirace!
JohnCZ: Taky jsem býval velký fanoušek Stargate. Z her, které by čerpaly z námětu seriálu, jsem hrál tento mod Stargate SG-1 Missions, jenž vycházel hlavně z multiplayerové obdoby Staragte TC a byla to jen beta s pár SP misemi, nepřáteli a slušnými souboji. Prostředí té základny SGC bylo poměrně věrohodné, stejně tak zbraně a souboje na jedné z cizích planet, kde jsem hrál v kůži O'Neila. Ale krom pouhého pokochání se atmosférou, to nebylo z herního hlediska moc propracované a ani jsem tu jednu misi nemohl dokončit, ale i tak se mi ten mod docela líbil. Dalším kouskem, kde byla hvězdná brána, byl mod Project Xenome pro UT. V jedné misi jsem zlikvidoval tuhého bosse, bránu následně aktivoval a prošel jí na jednu ledovou planetu. Když jsem tento mod loni na jaře hrál, úplně mi to nostalgicky seriál připomnělo a o to víc se mi i zmíněný mod líbil.