Já jsem z toho byl docela zklamaný, a to jsem SS pozitivní. Čtyřka je podle mě podstatně lepší.

Hrál jsem taky na střední obtížnost a na ovladači, ale zase jsem měl autoaim. Ono je taky vcelku důležité hledat secrety. Pokud jsi to proběhl za pět hodin, tak jsi nejspíš moc nehledal a tím sis to dost ztížil. Já to hrál minimálně 2× tak dlouho.
@Paliason (07.02.2023 15:17): Jj mám to v plánu, je to taková příjemná oddychovka. Sice jsem rozehrál ještě Crysis 3, ale u toho se musí přemýšlet víc a já mám pořád chuť spíš na bezduchou řežbu :)
@Thellwin (komentář): Siberian Mayhem je prídavok/datadisk a rozširuje príbeh v Serious Sam 4. Vynechaním SS4 si sa pripravil o dejovú súvislosť. Zahraj si aj štvorku, tá je tiež dobrá, o dosť dlhšia, a tam natrafíš aj na poriadnych mega-bossov.
Technicky stejnej zprasek jako čtyřka. FPS ukazuje solidní číslo, ale působí to příšerně kvůli frametimes. A pak najednou, z ničeho nic, při dvaapadesátém vyzkoušení nastavení detailů, to začalo jít plynule. To samý mi udělala čtyřka, kterou jsem původně myslel, že nebudu moct vůbec hrát a pak najednou z ničeho nic se probrala. Tak už do toho radši nebudu hrabat.

V CPU bound místech to ale stejně padá pod 60 a frametimes se rozkolísají. Ale není to už tak hrozné.
@pajmič (26.01.2022 14:00): nakonec jsem dal ověřit integritu, vyhodilo to 1 soubor missing, začalo to znova stahovat celou hru a teď už to docela fyčí. podle mě do toho hrabali po vydání, stahoval jsem to hned jak to vyšlo a asi tam něco upravovali...
@Garret (25.01.2022 18:43): Slovanští vývojáři jsou na padání her odborníci. Soudruzi Rusové byli motivováni všema těma pádama v Cyberpunku a řekli si "pojdme to překonat!" Ti ce musí cenit :)
oukej, tak zatím mi to během deseti minut spadlo dvakrát. tolikrát nespadl ani Cyberpunk za dvacet minut!