@musa (23.02.2023 19:50): ani nehraj.:-D

@Red (23.02.2023 20:46): hele, ten příběh mi na tom zas tak nevadil. Spíš opravdu ta nenávaznost, lokace na sebe totálně nenavazovaly, často jsem nechápal, proč jsem se přesunul tam a tam, co se stalo, přišlo mi, že z toho bylo vyhozeno spoustu nějakých spojovacích prvků. Lokace se často střídaly, hra je obecně docela krátká, ale je to prostě slepenec bez hlavy a paty. Snový pasáže, no, nebudu se opakovat. Nesmysly..

Sam asi hrát nebudu, neměl jsem se pouštět ani do tý trojky.:-)
@Jumas (23.02.2023 12:09): no, jako příběh totálně mimo, ale i ten děj..

Ve dvojce příběh nebyl špička, ale aspoň to navazovalo a příjemně odsýpalo..

Tady je příběh totální splácanina a děj slepenec obrazovek bez jakýkoli návaznosti. Přeskakování do jiných lokací a destinací, bez ukončení té předchozí, viz. Emreho nehoda, Ninu prostě nezajímá, co se s ním stalo.

Na sílu naroubované snové pasáže, které ani nedávaly smysl. Ta s tou opakujici a vracející se časovou smyčkou už byla moc i na mě.

Minihry taky navrhoval někdo na LSD, ani to nemělo smysl, nezabavne a hlavně se to tam ani nějak nehodilo..

Zklamalo mě to po všech stránkách..
@veselykralicek (23.02.2023 11:53): :) Mě to zas tak strašné nepřišlo. Na příběh jsem rezignoval už ve dvojce a tady jsem ho neřešil vůbec. Hratelnost je ale pořád dobrá. U Sam je "příběh" ale ještě horší, takže jestli ti jde o něj, tak se na to asi fakt vykašli :)