@Paul (16.03.2024 15:40): Mě to zaujalo právě tím semi-souls. Na druhou stranu chápu stesky některých lidí, kterým se nelíbí, že dnes "musí" být všechno souls-lite, rogue-lite atd. (je třeba do toho jít se správným očekáváním).
Odehrány dvě hodiny a jde na retired pile. Ne že by to bylo špatný, ale nepříjemně mě překvapilo, že je to zase taková semi-soulsovka (oživování nepřátel, bonfires, bossové..), střílení do žlutě svítících bodů jinak nezabitelnejch monster mě neba, a prostředí kde se to odehrává je vizuálně naprosto nezajímavý. Přitom příběh mě vcelku zajímal, ale ten si dokouknu na youtube.
@Dunemaster (02.05.2023 21:04): Já bych moc rád, dokonce bych to vzal v den vydání, jenže zatím co XOne+XSX hra může vyjít v jedné krabičce, tak PS4+PS5 hra nikoliv, takže to na PS4 v krabici nevydali vůbec pro jistotu. Takže děkuju Sony, že jsem si to nezahrál. Takhle budu čekat na tu digitální verzi za stovečku jako ty. :D
Tohle vypadá clunky af, ale jsem si jistý, že to budu milovat. :D Poslední dobou se tyhle větší budgetové produkce sypou, jen tak dál.