Jde nějak překonfigurovat ovládání n PC verzi podle sebe? V nastavení to vůbec nejde.
Po zhliadnutí filmu mám chuť skúsiť aj hru. Dá sa vyriešiť ten problém s rozbľajznutou grafikou aj inak ako odstavením ostatných jadier procesora?
Pořád mám nedostatek střeliva a nevím, co s tím. Proč mi ten překupník se zbraněmi neprodá víc? Koupil jsem si pilu, ta nic nepotřebuje :-)
Tak mám pomalinku rozehráno a až na pár much, spíš prozatímních mušek, mě hra baví. Uvidím co na mě chystá hra po obsazení celé Malé Havany..
Tak nakonec mám jiný problém. Po spuštění hry se předemnou zobrazí soustava čar, jediné co je normální je muška a indikátor života. Neví někdo co s tím?
Bodkin: "Scarface vsází na "větší" realitu než GTA," to myslíš doufám ironicky.
Kubulus: Thx, začal jsem hledat kde to je (manual nic neřekl). Jde to přes satelitní telefon > Území a tam v jednotlivých částech máš všechny obchody a podniky a tam dokupuješ kameru + maníky.

Konečně musím autorům připsat i jeden bod za vtipnost, právě jsem měl za úkol vyčistit bordel od tranďáků. Sloužil k tomu úchvatný testovací prostředek - kop do drahých kamenů.
Bodkin: Šlo to v nějaké nabídce, kde můžeš krom gangsterů zakoupit i nějaký sledovací systém. Bohužel už nevím, kde to bylo.
Jde tam najmout gangstery na ochranu vlastních podniků? Ono se to tam tváří jako by to šlo, ale nikde se mi nepodařilo něco najít.
Montana: Jednoduše řečeno "byl to děs" :) A euforie typu, že se mi imitátor líbil více, je zřejmě založena na tom, že ve hře je použito o mnoho více "peprných" hlášek, které jsou skvěle nemluvené.
Coze? Jako ze imitator zni lip nez Al Pacino? Jinak ti nesibe? :))
A ta verze co davali nedavno na Kůlu je nejaka 20 let stara kopie jine kopie 100x prehrane VHSky s mono zvukem. Scarface sem s dabingem nikdy nevidel.
Montana: Absolutně s tebou nesouhlasím - a to jsem velký fanda filmu, který koneckonců patří do mého pomyslného TOP10 žebříčku. A hlavně skvělý dabing Al Pacina, které je zde namluven imitátorem, zní totožně a možná i lépe. A když už ne, tak je mnohonásobně lepší, než-li ten český - tudle to dávali v televizi a po pár minutách jsem to vypnul, protože se to nedalo naprosto poslouchat.

Pivo: Máš pravdu, pardon.
U mě je právě ten nejhezčí pocit hru dohrát, jinak bych se asi posral něco skončit před koncem :-)
To bych se bavil hraním dem :-) Pro mě je důležíté se celou dobu bavit a nakonec hlavní odměna :-)

PS: Jinak skončit je se "s" ne? Trochu mě to zmátlo :-)
Scarface je uboha hra a neskutecnej vysmech filmu. At uz jde o naprosty pozmeneni vyzneni celyho filmu, diky preziti Tonyho nebo silene sislavej, prehravajici dabing.
Jako fanousek filmu tehle hre nemuzu v nicem slevit.
Když mě něco už totálně deprimuje a nechce se mi hrát dál, tak to vypnu i kdyby do dohrání zbývalo 10 sekund (takový případ se u mě vyskytl u hry GUN). Na druhou stranu, jak jsem už podotknul, hru jsem hrál celkem 3x a byť jsem vždy zkončil nějak podobně, byla to vždy sranda ;) A hry stejně moc nedohrávám, hehe.
Možná bych si taky nestěžoval, ale zatím zůstatnu, u toho, u čeho jsem.
Jinak nechápu, jaktože to dohrálo jenom 7 lidí z 24. U Pookyho důvod vím, ale stejně to nechápu :-/
Když něco načnu, tak se nevzdám, i když by mě to mělo zabít. Já bych se snad rozbrečel, kdybych hru načal a po deseti hodinách se na ni vysral :-D
Prostě jdu přes mrtvoly.
Já hraji snad všechny PC hry na xbox360-controlleru a nestěžuji si :-)
No, gamepad kvůli jedné hry? :-)
Já nikdy u žádné hry, kde doporučovali gamepad, jsem ho nepotřeboval, ale trochu mě zaráží ta slabá citlivost myši :-(
Když jsem hru hrál poprvé, ovládání bylo naprosto v pohodě. Včera jsem si ji nainstaloval a mám problém někoho zastřelit. Nevím, co s tím je.
To fakt? To je divné, já si většinou poupravím a vyhovuje mi to, ale jestli je ta citlivost na max. tak je to fakt divné no. A co zbytek?
Střílení je divně pomalé, i když mám citlivost myši na maximu, musím jí 3x zvednout, než někoho zamířím.
Dines: Dabing Tony Montany nenamluvil Al Pacino - pouze imitátor, ale zvládl to na výbornou.