Borci, dnes jsem kvůli zádům skončil v nemocnici, takže dnes určitě nedojdu. A vlastně ani nevím, kdy bude příště. Do Egypta s rodinou sice zítra neletím, ale nevím, jak dlouho budu tvrdnout tady...
Jen hlásím, že se o něco zpozdím, snad ne dýl jak 20 minut. Ale nečekejte kvůli mně, dejte první mapu zatím.
Nu jestli můžete, tak dáme :) Jak jste se dostali v úterý daleko? Zjistil jsem, že si toto můžu dát do herní výzvy, tak jsem trochu víc nahypovaný to dohrát :D
Dneska niečo? Úplně si nepamatuju, jak jsme se v úterý nakonec doohoodlee. :-) Já bych mohl, Kwoky a Steve taky...
Já jsem to samozřejmě zase domotal, dneska nemůžu. Už nemám moc přehled co je který den :D Tak Strady prosím za mě zaskoč :)

Jinak v pátek už bych jakože fakt snad mohl, pokud byste chtěli dát další sadu :D
Já můžu kromě středy kdykoliv, tak bych byl rád, kdybychom se ještě sešli. Příští týden ve středu letíme na dovču skoro na 2 týdny, tak budu offline.
Dnes kvůli turnaji DH Masters nemůžu, ale příští týden bychom si opět mohli zahrát, což?
Dík Kucí, docela mě to bavilo, zkusil jsem level sám a je to divný. Krávě z Bazukou jsem vyměnil druhou zbraň a už to šlo s ní líp ale stejně je to kráva co nic netrefí
Sakra možná to nestíhám ani na 9. Kdyžtak se omlouvám, pokud bych nedošel
Kdyby jste potřebovali nějakého poskoka na slovo za tý, který plní rozkazy druhých jelikož je nesvéprávní. Jsem Tu pro Vás!
Tak já nakonec můžu nejdřív v pondělí... Zpozdila se nám dodávka náhradního routeru, který je po bouřce v úterý zapotřebí.
@Steve (12.06.2019 16:28): Pokud ti to dali, tak to nemohlo být zase tak špatný :) Gratuluji k úspěchu!
Zatím jsme hráli jen jednou a tos tam byl :)

@Karasman (12.06.2019 18:25): Nemusíš. My jen máme odemčené věže a perky, ale to rychle doženeš. Budeš tedy o trochu slabší, ale kromě statistiky na konci levelu to asi nebude mít na nic vliv. Prostě budeš střílet do všeho a stavět to, na čem se domluvíme.

Nevděčná pozice stavitele labyrintu se mi minule dost zalíbila. Pokud o ni nebude mít někdo enormní zájem, tak bych si ji nechal :)
Pátek bych se rád přidal, ale musím doufat, že do té doby stihne přijít náhradní router. Včerejší bouřka nám to doma zase pocuchala.

@Karasman (12.06.2019 18:25): Myslím, že nepotřebuješ nic. Jen na nižší úrovni nebudeš mít k dispozici tolik věží a zbraní.
@Kwoky (12.06.2019 16:16): Bylo to velký špatný, ale dali mi to :)

Jinak jsem pro. Jak jste se dostali daleko? Já jsem se díval posledně, že nejdál jsme se s kamarádem dostali někam do třetí sady levelů...
U mě jsou normálně úterky taky ok, jen jako na potvoru jsem včera nemohl a příští jsem taky mimořádně pryč, každopádně pak už by to mělo být ok. Pátky jsou za mě taky ok. Klidně i tento.
Úterky jsou ok, pátky už trochu míň, možná budu někam odjetý. Nicméně příští týden v úterý státnicuju, což budu zapíjet nehledě na dosažený výsledek :) Takže se obejdete beze mě.
No do prčic, středa je jedinej den v týdnu, kdy jsem pryč, jak jsem říkal... A dneska by se hrálo? To bych paradoxně asi mohl... -;)
Po povedeném prvním setkání, kdy jsme prošli první sadu misí, jsme se dohodli, že místo úterků bychom hráli ve středu. Pokud byste se tedy chtěli připojit, stačí předběžně počítat se středou a sledovat tuto diskusi.
(Coop multiplayer?) Před pár lety jsme hru s Kwokym rozehráli a nedohráli. Než teď znovu začínat v půlce, dali bychom si to spíše znovu. Chtěl by se někdo přidat?