@Karasman (04.09.2019 17:05): Kwoky byl hlavní herní Führer, ale autor celé myšlenky jsem byl já. Jak už níže zaznělo, rád si s tebou ještě doženu některé resty, které tam zbyly. A i další hry bych si klidně zahrál. Jen teď potřebuju pár týdnů pohov; překvapilo mě, jaký „zápřah” to je, hrát jednou-dvakrát týdně Sanctum a k tomu ještě Quake Live. :-)
Ale až se zhorší počasí, půjdu do toho.
@Strady (komentář): Nejlepší je, že se nakonec ukázalo, jak je ta bazuka s jistým perkem nejvýhodnější zbraň :D Ale co jsem se nalítal kvůli tobě do bezedných hlubin, to ti nezapomenu! :D
@Kwoky (20.08.2019 21:44): Safra, tak to nerad slyším, ještě jsem myslel, že se k tomu dostanu a dohraju to, ale jsem z nemocnice doma teprve od včerejška a nemůžu ještě moc sedět. Sám to ale hrát nebudu. Každopádně doufám, že v blízké budoucnosti zkusíme něco jiného, přeci jenom mě tyhle multi seance cca jednou týdně fakt bavily. Za mě doporučuju třeba Magicka 2.
Tak jsme to s watchOutem konečně dorazili. Sniper + shotgun, k tomu perky na damage vlastní postavy a nalákání bourajícího bosse na správnou stranu. Konec nám docela vyrazil dech, když se tam objevila královna s bouračem najednou a v momentě, kdy jsme to do nich s hrůzou v očích začali pálit, tak oba zdechli. To byla obrovská úleva.
Rozestavení věží
Já bych dnes taky mohl jen velmi nerad, ale zato bych se už klidně domluvil na příští úterý. Poslední kolo jsem ještě nedohrál a v každém případě bych ho rád pokořil týmově, ať ta třešnička leží na dortu a ne vedle něj. :-)
@Kwoky (08.08.2019 22:06): Heh, promiň, mám toho teď v hlavě hodně. Já tedy považuji hru za dohranou, ale klidně s vámi ještě tu poslední bitku zkusím. Uvidím jak se tady dohodnete.
@watchOut (30.07.2019 18:08): No my jsme pak zkoušeli nějakou strategii podle videa a bylo to už skoro úspěšné. Pak jsem to zkusil stejně na solo a bylo to o dost lehčí. Zřejmě se nakonec ta obtížnost fakt scaluje podle počtu hráčů, a to tak, že se mění počty životů nepřátel.

Klidně vypomůžu, ale možná nakonec budu spíš na škodu :D
Pokud je mi známo, je Kwoky tento týden celý pryč... Necháme to tedy až napotom?
Určitě bude potřeba Steve, který už ví jak na to.
V úterý a pátek nehrajeme. Karas bude v nemocnici, já na dovolené téměř bez internetu...

Nakonec to vypadá, že boostovací věže možná nejsou nejlepší volba.
Škoda že nikdo nemáte DLCčka, věž Slow Field Dispenser by vám neskutečně pomohl.
@watchOut (26.07.2019 07:24): Moc jsem to nechtěl pročítat ale mrknul jsem, co doporučují za věže. Prý Scatter Laser, to jsem v životě nepostavil :D A jo, bude to chtít vzít co nejlepší kombinaci perků.
Na odkazy jsem nekoukal a dnes se bohužel nebudu moct zúčastnit, ale přemýšlel jsem o tom. Kdybych hrál, tak bych zkusil posadit ten "hlavní" labyrint co nejdál od vody, abychom měli čas zabít toho bourače ještě předtím, než tam dojde. A pak jsem si ještě říkal, že by někdo měl mít jádrové perky - jednak může být silnější, když stojí u jádra, a jednak může bojovat i to jádro samo.
Přicházím s kacířskou myšlenkou. Co to zkusit dohrát už dneska? Jak jste na tom s časem?
"Klimbáci, vulvy, žabáci, maliňáci, prdeláč, lítavky, formule, velkej skákací hajzl". To je ukázka lidové tvořivosti v pojmenování nestvůr při hraní této hry :) Nechť jsou zde tyto výrazy zachovány pro další generace, aby věděly, že tahle hra je super! :)

Poslední level v pátek v osm (nejspíš bez watchOuta). Půjde o všechno :)
Já jsem hlídkoval na DH na mobilu a když jsem nič neviděl, myslel jsem, že nič... :-|

Z pátku se musím rovnou odhlásit, mám bohužel jiné, společenštější povinnosti. Jinak mohu od soboty do středy...
Mám problém. Aktualizace Windows se zastavila na 92 %. Netuším, kdy doběhne.
@Kwoky (10.07.2019 14:04): @Strady (10.07.2019 13:51): To je těžký no. Prostě asi není vhodný abychom měli v týmu zaráz bazukářku a brokovnicáře. To pak chudák brokovnicář velmi často lítá nedobrovolně po okolí :D Příště si na ten level, co jsme hráli posledně, prostě vemu snajperku a sednu si někam mimo Stradyho dosah a budu mít klid :D
Nemohu se bohužel slíbit jistě. Čekáme návštěvu, která může dle dopravní situace dojet mezi sedmou a desátou hodinou. Ale pokud budu čas mít, tak se určitě dostavím!
Vrabci na střeše si povídali, že prý snad dneska něco bude. Jsou nějací zájemci?