Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rollerdrome

16.08.2022
28.11.2023
73
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Píše se rok 2030 a ve světě, kde vládnou nadnárodní korporace, je vrcholem zábavy nový, brutální sport - Rollerdrome. Sport, kde musíte na kolečkových bruslích bojovat v aréně proti vlnám nepřátel a zůstat jako poslední naživu. Kara Hassan je fanynkou již od mládí a sní o tom, že i ona se jednoho dne stane šampiónkou. Když se proto vyhlásí nové kvalifikační kolo, neváhá naše hrdinka ani minutu a přihlásí se.

Hra kombinuje third person akci a arkádový simulátor jízdy na kolečkových bruslí, kdy je třeba v každé aréně porazit všechny nepřátelé, kteří usilují o váš život, a zároveň se snažit o nejlepší triky. Munici do svých zbraní totiž získáváte jen skrze udělané triky, a čím těžší a zajímavější, tím rychleji nabijete. Postupem hrou narazíte nejen na nové typy nepřátel, ale dostanete k ruce i nové zbraně.

Hra nenabízí multiplayer, ale své skóre z jednotlivých arén si pak skrze online žebříčky můžete porovnat s dalšími hráči.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.