Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Neřešil někdo problémy s cukáním hry ? Podle všeho problém souvisí s USB porty, tak jestli čirou náhodou někdo neví o nějakém jiném řešení, než je deaktivace USB zařízení, což na nových compech poněkud nejde.
Já nic nesrovnávám, jen teď toužím mít Manhunta ve své sbírce. :-)
Mně teď hlavně baví všechno, kromě hraní...

"Když už jsem zkousnul násilí tady, tak už musím vydržet skoro všechno."
http://www.youtube.com/watch?v=PGuhX5AmjuA

zvláště pak můj oblíbený srp, mačeta a motorovka (v závěru) stojí za to... tohle chceš srovnávat s RW?
Kubulus: Nezkoušel, protože při instalaci jsem měl možnost si vybrat buď čistý singleplayer nebo multiplayer a já udělal to první. Ale to by opravdu mohl být fajnový masakr. :-o

Teď sleduju videoukázky z Manhunta a začínám mít na něj chutě, akorát koukám, že v e-shopech je beznadějně vyprodán. :-(

Koukám na Surtep a tam mají RW za 120 Kč vč. DPH.
Chuck: Nezkoušel si multiplayer? Zabíjení nožem ostatních hráčů by možná mohla být docela zábava na pěkných pár minut :)
Kubulus: Když už jsem zkousnul násilí tady, tak už musím vydržet skoro všechno. :-) Nejsi jediný, kdo mi nedávno říkal,, že asi mám rád stealth, ale to mám mj. napsáno i v úvodní části profilu. :-)
Jo, o Manhuntovi jsem už také něco četl, juknu na to ještě jednou.
Jasně, RW je skutečně to, co uvádíš, ale přestože to tak je, dovede někomu udělat radost a stát se dobrou oddychovkou. Podle mě to takový děs opravdu není.
Chuck: Ani ne. Já od té hry čekal, že to bude normální béčková střílečka s debilnim příběhem a obyčejnou, ale ráznou akcí. Pak mi to ale všichni v recenzích vyvrátili, zkritizovali to jak mohli a já se na to nakonec vykašlal. Ale ten tvuj komentář mi vrátil naději, že by to mohla být dobrá oddechovka. Takže seženu a zahraju.

btw pozoruju že máš rád stealth, a pokud ti nevadí ani trocha toho násilí, možná bys mohl zkusit Manhunt.
Kubulus: Fakt? Tak to mě těší. Za těch 149 Kč, za které se to dá pořídit a za které jsem to koupil i já, člověk případné zklamání líp rozchodí. :-) Ale zase z toho komentáře tušíš, co Tě čeká, takže je to na Tobě. Přiznej se, že Tě tak trochu láká ta řezničina? :-) Ale pokud píšeš, že máš chuť to dohrát, předpokládám, že už jsi s tím někdy začal.
Chuck: Dostal jsem z tvého koméntáře velkou chuť si tu hru sehnat, a dohrát ji.
Náhodou, já jsem kolikrát naběhl na strážného i zepředu, když už po mě pálil a taky jsem ho zrušil jak žádost o byt. :-)
Steve aspoň roztomile láme kosti, Dick umí jen nadávat a srabácky útočit zezadu. To mi připomnělo hlášku z Trpaslíka "Jen škoda že je vzhůru" :-)
Když mě tam strašně baví ta likvidace nepřátel. To i Steven Seagal je proti Dickovi miloušek. :-)
No tak na tohle psát návod by byl vyloženě výsměch :D Průběh si téměř nepamatuju, tohle je přesne typ hry dohrát-vymazat-zapomenout-smazat. :-)
Jo, to je fakt, v současné době opravdu může působit jako propadák. Když to bylo tak krátké, pamatuješ si trochu průběh? On k tomu nevyšel žádný návod, takže nevím, kolik to má misí. Já jsem asi v páté (bohužel se ukládají jen poslední a ne všechny mise) a vstoupil jsem do nějakého paláce, zřejmě k nějakému mafiánovi nebo papalášovi. :-)
Což, o to, já bych to klidně řešil, ale podle mě to byla fakt kravina :-) Ta hra měla vyjít tak před pěti lety a možná by měla šanci. A taky by musela být delší, přecijenom tři hodiny je málo i na mě :-)
Karasman: Ale s Tebou to asi řešit nejde, že? U Tebe hra dopadla katastrofálně, ale na druhou stranu snad chápeš takové, kterým se to přece jen zalíbí. No, možná. :-)

Popkec: Aha, tak to jsem nevěděl, musím ty díly prostudovat, hrál jsem jen jedničku.
Chuck: první díl stojí už jen 250 i s datadiskem, určitě je to lepší koupě než koupit něco novějšího a ne tak kvalitního.
Přesně tak. CoD je tak neskutečně předražený, že je až s podivem, jaký to má prodeje. Ale dost o CoD a řešte RW.
chuck: Na to ti prdíme :-D

Ale nechtěl bys to zkusit? Máš rád arkádové střílečky a málokde je taková akce s arkádovým a přesným mířením, jak v CoD. Ta hra je pro tebe jak udělaná ;-)
A po netu bys to mohl hrát jako Flatout.

EDIT: U mě osobně to překonává i FEAR, který se mi díky své arkádovosti hodně líbil.
Hele hoši, tady se má řešit Rogue Warrior a ne CoD, takže ven odtud! :-)
Kubulus: (pro ostatní - objevují se lehké spoilery) Filmová je a taky mě hodně baví. Filmové momenty typu - že padám a chytí mě ten týpek apod. - tam jsou a není jich málo, ale jednička mi přišla trochu více filmová. Např. konec nebo útěk z lodi, či ta vrtule co málem toho týpka rozsekala. Nebo ta ruka Zakayeva.

Je to o vkusu. Obě hry jsou dobré a filmové, teda rozhodně více než ostatní fps, co jsem hrál doposud.
Pivo: 80% lidí ti zas řekne, že víc filmová jim přišla dvojka. A to ona opravdu je :-)
Kubulus: No, dokázal jsi napsat, jak na tebe zapůsobila, ale ne jaká opravdu je :-)

V jedničce je hodně stylových okamžiků a mise jsou některé docela nápadité. Např. skvělá netradiční mise v Chernobylu (na čem jsem se shodnul i s recenzí na tiscali) a ve dvojce žádná podobná nebyla. Předposlední misi si přesně nepamatuju, ale poslední byla dobrá a konec filmový. Hlavně ty různé scény (jízda autem a čekání na popravu) mi přišly dobře provedné a ve dvojce jsem nic podobného neviděl.
A celkově je to svižná arkádová akce.

Dvojka je ale dobře nadesignovaná (alespoň podle mých představ o moderní válce :-)) a akční část se mi zdá ještě lépe zpracovaná, takže zatím u mě o něco málo vede. Jinak je taky místy filmová, ale myslím, že jednička je na tom o něco lépe a dokáže překvapit i oproti druhému dílu (který je ale podle mě i tak o něco málo lepší kvůli té zmíněné akční stránky a designu).

Je to prostě o vkusu a neberu ti ho, ale stejně jsi tam podle mě psal hovna :-D
Pivo: Odhaduju to na 60% a bude to zřejmě jeden z největších nepoměrů na DH. Ale co, ta hra mě pořád baví, takže jí dám to, co uznám za vhodné.

Co se týká CoJ, nedá se říct, že by mě nechytil, má spousty pozitiv, ale u mě to bylo o té nepřesnosti střelby a především o nudě, která se u mě velmi často dostavovala a to byl průser.
Pivo: Snažil jsem se do toho komentáře vtisknout, jaká mi ta hra přišla. Už aspoň vím, že se mi to povedlo :)
Chuck: U téhle hry to bude asi tím, že ještě nemáš odehráno x stříleček a ještě tě obyčejné střílečky neomrzely, ale i o vkusu. Ty máš rád stealth a arkádové střílení. Takový Juarez tě třeba nechytil kvůli nepřesnosti zbraní, i když se zase jiným hráčům, kteří už za sebou mají dost her, líbil.

A tomu Modernu jsem teda přihodil a podíval jsem se na komentářů obou Warfarů a líbí se mi, že nějací uživatelé tu chválí něco, co jiní zase úplně pomluví. To jsem tu ještě u žádné hry tolik neviděl :-)

Ale Kubulus tam píše úplné hovna. Divím se, že mu pět lidí dalo pluska. Ale nic proti němu, nějaké komentáře má slušné, ale tenhle byl o hovnech :-)

EDIT: A na kolik vyhodíš hodnocení u téhle hry, chucku?
Popkec: Právě, že jsem na tuto edici koukal, jsou na hru předobjednávky, ale netuším, jak dlouho by to mohlo trvat, než mi to pošlou. Aby to do té doby nezlevnili jinde a já si pak netrhal vlasy, že už to mám objednané jinde.
Chuck: To si ještě počkáš když tento měsíc to vyšlo teprve v platinové edici
Asi každý máme na hry jiný pohled. Jak už jsem tady několikrát zdůrazňoval, mít odehráno tolik let jako většina, náhled a náročnost na hry budu mít také jiný. Mně tam ta kombinace dvou herních stylů sedí a ukrátilo mi to čekání na zlevnění F.E.A.R. 2 :-)
By mě zajímalo, jak by to bavilo mě. Jednoduchá fps mám docela rád, ale záleží na osobním vkusu. Modern Warfare bych hodnotil tak na 85-90, ale třeba Rainbow Six: Lockdown jsem hodnotil 50kou a Necrovision bych hodnotil asi stejně. Ty dvě hry mě bavily, ale vydržel jsem to vždycky na chvíli a ke hraní se trochu více nutil. A jak jsem spustil Modern Warfare, tak jsem Necrovision poslal hned k vodě :-)
Teď uvažuju, jestli jedničce nenahodit ještě dalších pět procent a dvojce pak potom dát 90ku :-)
Však jsem to taky dohrál do třetí mise. Už to intro je naprostá komedie, koukám na to a říkám si, jestli to myslí vážně! a ta hláška z youtubu je dokonale pravdivá, korejec čumí do zdi, jen abych ho mohl podříznout, když je za ním celá alej!
Garret: Neříkal jsi, že to taky zkusíš? :-)

Popkec: V jednoduchosti je přece krása, ne? :-) Pokud za to někdo dal těch původních devět stovek, pak chápu, že se musel kroutit. :-/ Máš pravdu, i když je samozřejmě otázkou, co nazvat obyčejnou hrou. Tady se mi líbí ta kombinace stealth a rambo stylu, takže mi to holt sedlo.
Za 150 to ani špatný být nemůže. Jinak si myslím že se ti to líbí proto že tě takový obyč. FPS ještě neomrzeli, až budeš mít 100 dohraných her tak se na to asi budeš dívat jinak.
Nejlepší hláška v youtube komentech: "I think those North Korean soldiers must have been born facing the wrong way."
Shit nehoráznýho kalibru a jedna z nejkratších her, co jsem kdy hrál. Dá se to dohrát tak za 3 hoďky. Být to delší, tak to stejně letí z disku. Ruce pryč!
Vsak Rebellion udelal jedinou dobrou hru a to jeste pred deseti lety, tak nevim co jste cekali :)
jc2: aha, tak po 2 minutách jsem skoro usnul, nelíbí se mi dabing a zdálo se mi, že nepřátelé se chovají tak, aby to mohl dohrát i pes :-(
Já to zatim prostě vidim na tradiční střílečku. Nic víc, nic míň. Sám si to brzy zahraju, abych si o tom udělal obrázek. Nedělám si iluze, že to bude nějaký božský, ale lepší než Manhunt 2 to bude, to bych se nebál :-)

Edit: To video co mám ve schvalování mi přijde hezčí xD
No, tak to jste mě od toho všichni nějak odradili :-). I když já moc důkladně herní info nesleduju a první referenci jsem objevil tady. No, nebudu od toho čekat příliš, ale dám tomu šanci. Třeba mě to pozitivně překvapí.
Nemůžu si pomoct, ale jak tak koukám na gameplay videa, připadá mi to spíš jak Sniper: Path of Vengeance nové generace :D

Kubulus: Tak na warezu už to pár dní je, ale jenom instalačka má bezmála 10 GB, což mě docela děsí.
Zalezi koho maji za lead producera. Pokud je to nekdo, kdo jim to bude vecne hazet zpatky na hlavu, mozna se konecne neco nauci, ale to co provadi posledni dobou je vazne hruza. AvP vypada zatim dobre, uvidime.
Už se nemůžu dočkat, co předvedou v Aliens versus Predator 3...
Njn, něják si nevzpomínám na poslední dobrou hru která by vyšla, aniž by se objevily recenze(jakýkoliv).
Tak údajně je to opravdu, ale opravdu špatná zpotvořenina. Prý tam je 5 misí, kdy každou jste schopni dokončit za nějakých 5 minut, pokud budete spěchat, normálním tempem se ale hra dá prý dohrát za nějaký 3 hoďky. Grafika je prý dost špatná, Micky Rourke prý předvádí dost podprůměrný výkon coby dabér, stealth prvky tam prý vlastně vůbec nejsou, jediný náznak prý spočívá v plížení se za nepřátelé a mačkání akční klávesy a hotovo. Je to přeprýněno jak hovado, ale mám to ze spolehlivého zdroje.
Tohle nevypadalo slibně nikdy. Hlavně ne potom, co se změnili vývojář a celý koncept hry. Jediný co teď může hra nabídnout, je fuckující hrdina.
Tak na tohle jsem zvědavej. Kdysi jsem četl několik jeho knížek. První byla špičková, ty ostatní víceméně podle mustru a na jedno brdo. Avšak jako čtení na odpočinek posloužily dobře :-) , hře tedy celkem fandím. Snad si brzo najdu čas na prubnutí.