Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rogue Stormers

21.04.2016
04.10.2016
07.10.2016
kompatibilní
40
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Středověké město Ravensdale začíná zcela zásadně měnit svoji tvář poté, co lidé objeví ropu jako nositele obrovského množství energie. Ropa, které Orkové říkají Goop, mění město k nepoznání. Obloha je plná dýmu a smogu, jenž je uvolňován všudypřítomnými řvoucími motory pohánějící rytířská brnění, a ulice, dříve pokryté koňským trusem, jsou nyní potřísněny pouze olejovými skvrnami. Nafta mění i obyvatele města k nepoznání a tvoří z nich hrozivé kreatury. Několik posledních hrdinů vzpomínajících na staré časy se staví na odpor za záchranu zbytku populace a vydává se na dlouhou cestu proti monstrům.

Poté, co němečtí vývojáři Black Forest Games uspěli se svojí kampaní na Kickstarteru, vydávají pod názvem Rogue Stormers (původně vyvíjená pod označením DieselStörmers) akční řežbu určenou primárně pro hru v kooperaci až pro 4 hráče. V tomto případě se jedná o frenetickou shoot 'em up akci, odehrávající se v atraktivním fantasy světě, v němž se hráči v rolích rytířů staví proti nebezpečným a zuřivým Orkům a Goblinům vyzbrojeným motorovými zbraněmi a raketovým pohonem. Hráči se v řadě úrovní pohybují horizontálně skrolovacím způsobem v procedurálně generovaném prostředí steampunkové metropole a využívají propracovaný způsob modifikace zbraní a levelování.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.