Riders Republic

Riders Republic je MMO sportovní hra, ve které se s více jak padesáti hráči utkáte v několika disciplínách, jako jsou horská cyklistika, lyžování, snowboarding nebo wingsuiting. Vývojáři nabízí tzv. live service, tudíž do hry se následně dostanou nové soutěže i vybavení pro hráče.

Hra má otevřený svět, ve kterém se na jedné mapě spojují reálné severoamerické přírodní parky. Podíváme se tak do Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sequoia Park, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain a Grand Teton. Zároveň na mapě najdeme speciální místa, kde se hráči mohou potkávat a interagovat spolu. Hra nabízí nespočet customizací samotné postavy a jejího vybavení, tudíž hráč si může vytvořit opravdu unikátní závodníky.

Kromě zmíněných masivních závodů je ve hře menší multiplayerový 6vs6 mód "Tricks battle arena", ve kterém vítězí tým s větším počtem bodů. Ty získává za provádění triků. Hráč si také může projít mód kariéry, který jej připraví na online režimy.

Musím říct, že mě to nakonec opravdu mile překvapilo. Jsou tam ALE, nicméně věřím, že ty ještě vyladí a bude to moc fajn.