Red Faction: Armageddon Steam Key
DDVCY-JTHGF-E2R3P
Red Faction: Armageddon Path to War DLC Steam Key
63HA4-52DQF-EB757
Chtel jsem napsat komentar, ale je to zbytecne. Nakonec jsem dal za komentare dva bodiky, jeden za ten Gunyho, se kterym sice vubec nesouhlasim, ale je prca o cist a pak Matadorovi, diky nemuz mohu odlozit klavesnici a nepsat nic, pac to vystihl presne.

Jen bych dodal svuj vyber zbrani magnetogun (nejvic fun zbran vubec), granatomet (nikde s neudela tolik prace co tady), dematerializacni puska a z predchozich dilu oblibene kladivo! Ale zabavnych zbrani je fakt hodne, kazdy si neco najde.

a doporuceni, komu by se hra mohla libit. Fandum sci-fi, kterym vyhovuje strhujici, i kdyz B-ckovy pribeh a opravdova premira destrukce. Hru doprovazeji nadherne filmecky (az na ten zaver, kde jde skutecne casto o "Mason macka dalsi tlacitko").

Expanzi jsem zakoupil, dohral a ted jdu teda na to truchleni, Red Faction hry byly jedinecne, presne vyhovovaly memu zamereni. Budiz zeme Volition i THQ lehka.
Tak ten save uz nepotrebuju, jsem v pulce, jednim dechem. Az dohraju, koupim si expanzi. Az dohraju expanzi, budu tri dny oplakavat vyvojarske studio.
Potřeboval bych save file z části Secure The Elevator#17 nebo poblíž. Hra mi crashnula, propadnul jsem podlahou někam do podzemí, kde je tma jak v řiti a jediný autosave od začátku hry začíná v podzemí.

savy jsou tu C:\Users\[username]\appdata\local\Ali123
nebo tu c:\program files\steam\userdata\
from here go to a folder with an 8 digit numer then to folder 55510 then to folder remote

Díky za pomoc. Hra mě celkem baví, ale kdybych to měl začínat znovu, tak s tím asi na pár měsíců seknu.
@RNDr. Gunár Pavel (11.09.2012 20:38): Jo, s tím se dá souhlasit. Až na zmínku o GeoW, pač mě Locusti přišli úplně stejně nezajímaví a jednotvární, jako emzáci tady. Holt mám štěstí, že mě jejich eliminace bavila, kombinace netradičních zbraní, destrukce a obnovování prostředí a používání nanoforge mě zkrátka chytla.
@NateLogan (11.09.2012 20:29): Mě se nezdála v tom, že hra na tebe vlastně hrnula jeden druh nepřítele víc jak 2/3 své herní doby. Jistě, můžeš namítnout, co dělá Gears of War se svými za překážkami se kryjícími Locusty, jenže ti nejsou zdaleka tak otravní a repetivní jako Capekův výtvor, který máš neustále za krkem, protože to hopsá sem a tam. Hoši chtěli být s tímhle originální, jenže jako nějaké extra žůžo mě to tedy nepřipadlo.
@RNDr. Gunár Pavel (11.09.2012 20:25): Co se ti na akci nezdálo? Mě střílení emzáků přišlo zmáknuté na výbornou, zvlášť když všude kolem létaly trosky staveb. Ač více destrukce bych také uvítal.

S tvým ohodnocením příběhu souhlasím, ten se jim absolutně nepovedl. Ač tedy mě nějak zvlášť nevadil, bral jsem jej jen jako kulisu a záminku pro zabíjení brouků.
@NateLogan (11.09.2012 20:19): Akce byla tentokrát opravdu hodně špatná a příběhově se jim povedlo sérii dokonale vykastrovat. Z lehce provokativního námětu s revolučním potenciálem udělali popkornovou scifárnu se slizkými marťánky. Celkový dojem si v celkové ubohosti v ničem nezadal s tím "filmem" od partnerské společnosti Syfy.

@NateLogan (11.09.2012 20:19): Tak, tak v tom s Natem souhlasím, krást se nemá, ať už je hra jakkoliv špatná.
@Clorky (11.09.2012 19:25): Za to bych tě hnal.

@Maximus (11.09.2012 19:07): Za mě koupit. Jen nesmíš čekat pokračování trojky, daleko víc se to podobá jedničce. Má to své mouchy (krátkost, linearita, příběh, ne až tak zajímaví nepřítelé), ale mě samotná akce přišla hodně uspokojivá.

A navíc je to parádně optimalizované.
Fg: Nabyl jsem toho dojmu z tvých asertivních fotek z jakési přátelské družby na Fcb. :)
No jestli bys tu hru našel někde za 200Kč tak houkni. Tak to prostě je, PSkáři platí desátky Sony, PCčkáři platí za hry. A hráli by tu tak všichni krom tebe. Co je tak těžkého na tom, kupovat příslušné exkluzivky na konzoli a ohledně multiformátu si prostě dopřát o kus vyšší kvalitu. Áha tvůj netbook je mi odpovědí :p

Jo strašně rád bych přijel ale nejde to, budu se snažit příští sraz, ale co poslal jsem tam za sebe Marcela od Zvonu, už se vám v diskuzi přihlásil. :D
uchyle! jak vis, ze je mam modre? :D co to trepes? vic nez 2 kila za tu PC bych nedal....ale kdo by prosimte hral na PC? :D a vubec, prijed na sraz a neodmlouvej :)
Fg: LOL za necelých 400 mám na PC limitku téže hry s cool 3d efektem na coveru a ještě mi zbyde na bublifuk. Otevři konečně už své modré oči!
to je to samé jako se slovem "kulervoucí", které tady používá hojně velká část osazenstva... a všichni už musí být koule úplně servané.
Jestli ten GeoMod neumožňuje destrukci prostředí (tedy horniny), tak rozhodnutí umístit hru zase pod zem bylo dost nešťastné.
uz to tak vypada :/ pokud do dema nedali nejnudnejsi a nejblbsi misi :D
Fg: Demo inFamous docela fajn. Uplne stejny jako jednicka, s tim ze to konecne nevypada jako PS2 hra.

Jinac na Steamu sem ted koupil prvni dva dily Red Faction a tesim se az nekdy prubnu :)
Fg: Nj tenhle Red Faction je přesně ten díl, co si koupíš za 300 jako PS3 platinovku, anebo stáhneš na Steamu za 5 Euro...
Fg: To několikaminutové demo Armageddonu jsem už dojel a můj názor je podobný tvému. Demo inFamous2 jsem zatím stihl jen stáhnout.

Opravdu nevím co si mám o Armageddonu myslet, krom toho, že se jedná o herní brak. Mísí se v tom Lost Planet, Dead Space, Riddick a já nevím co ještě, ale nějaký vlastní styl to nemá. Prostředí sice zničitelné je, ale jenom ty předpřipravené struktury.. Že bych si mohl hezky dolovat v hornině jako v prvním Red Faction? Očekával bych to, vzhledem k tomu, na jak omezené ploše se ve hře pohybuješ. Nicméně na to můžem v Armageddonu zapomenout, což je spolu se stísněností prostor pro hratelnost velké mínus. Tenhle díl mě celkově připadne jako záležitost hodná zapomnění.
Fg: No uvidíš ty davy dýchavičných kiddos, pokud bys dal na youtube RFA unboxing, jak si RFA přinesou domů v igelitce z Gamestopu a začnou lačně škubat taveňák z krabičky, bez ohledu na kvalitu/nekvalitu té hry. :))

montana: Obávám se, že vyjma tutoriálu ano.

tak tesnou koridorovku jsem dlouho nevidel, kam se na tohle hrabe CoD! Diametralne odlisna hra oproti Guerrile, na druhou stranu s destrukci je stale zabava, ale tady ne tak moc i kvuli spatnemu manevravani v miniaturnich tunech a malych "halach", par zajimavych serepeticek, jako rekonstrukce znicenych oblasti a ta zbran, ktera pritahuje nepritele/predmety, verim ale, ze za chvili to zacne nudit, predchozi dil to jisto jiste neprekona...

btw jak sem nebyl spokojen, ze ve hre budou priserky - bez nich by to bylo uz tuplem onicem, presunovat se do podzemi zkratka byla chyba, kdyzuz meli to udelat jako FPS, tohle za plnou cenu rozhodne nestoji
Fg: Co je to za utěšování se, že standart má nej boxart??? :)) Mě to naopak připadne lacině a konzumentsky podbízivý. Neříkej že v UK to není takový rozlehlý ostrov... Někde jsem to tam viděl a pravda je že těch spešl edicí je tam na tak prominentní sérii nějak málo, to bude zase šmeliny s tím :D První inFamous LE jsem úplně novou koupil v Game za 299, koukám, že historie se bohužel opakovat nebude. :(

Ty máš dva? Super! Vychlaď pivo, já přinesu buráky a dáme nějaký splitscreen.
študovanej: tak nakonec ne covece:), pekne vysvetleno je to zde : http://www.xzone.cz/infamous2.php3 - az se divim, ze prodavaji tolik verzi v jednom obchode, stejne ma obyc verze nejlepsi boxart, uz sem se dival v UK a maji jen obyc sakra :/

Hero edici by hned koupil Virusak, nebo kdo ze to je uchylak na ty "velke" baleni? :)

btw ja mam 2 DS3(cerne-klasika) a staci, vic nepotrebuji :D
Fg: No jo ale řekni Figi.. k čemu další Dualshocky? :/ Když nemáš s kým hrát splitscreen a to myslím většina lidí, tak je to celkem k ničemu. A že zrovna do Hero edice cpou gamepad místo něčeho skutečně unikátního co bys od edice za 3 litry čekal považuju za kritický nedostatek invence..
Fg-Já vím že ano, ten ovladač znám (narazil jsem na něj když jsem se rozhodoval zda koupit PS3 či ne)
Ale to jsou další výdaje za ovladač.:D Ale jako jo, tímhle se ten problém s nepřesností řeší.
ale kdyz se moc neprodaval predchozi dil, rikali, ze se zbavi otevrenych prostor a hra bude o5 v 1st person, to si jeste pamatuju...

GAK: btw na konzoli si muzes koupit bud smesl ovladac s mysi nebo pres jedno divajs pripojit klavesku a optickou mys(treba 518ku) takze...;)

dokouš: k Hero edici bude pry modry/rudy dualshock 3 :)
Emzáci mají nastoupit až v půli hry a návrat do podzemí nemusí být špatná volba. Já této hře docela věřím.
Aha, takže to bude asi něco podobného jako byl Red Faction 2? Tam je to také pokud vím poměrně dost mimo původní příběhovou linii . Ale, tak i kravina (příběhově) může slušně zabavit.

Safra,teď mě došlo když jsi to napsal že ono to není 1st person, tak to bude další věc která mě u toho bude vadit.
Kekelli: V Armageddonu degradovali atraktivní námět povstání utlačovaných na hloupou deratizaci podzemních prostor od potvor. Upřímě myslím, že tenhle díl bude po příběhové stránce úplný fail, stejně jako RF II, zachránit to může jen hratelnost.

Fg: No minimálně bude s potvorama tahle zbraň pořádně pohazovat, ale Dead Space 2 nečekej.. Teda když se na to tak celkově koukám tak bych chtěl, aby se RF vrátilo do 1st person pohledu.
good idea Gunči, taktez se pripojim - me zajima ten rozlozovac/sestavovac gun, to bude platit i na ty potvory? ze ho to rozporcuje na bifteky? :)