Tento thread má být o RF, takže každých 20 vstupů, naprosto mimo téma, musím přispět s nějakým postem, který se jako vztahuje k Red Faction. Ehm takže: "Doufám, že Darius bude mít raketomet a plamenomet!!"
ja Loginy mit nemuzu, nesedne mi to do ruky a trosku hype elektroniky :)

Gunčare a ty se furt nediv! :D

GAK: no spatne se citim, kdyz sem tam se samyma babama, je to utrpeni toto :/ , kor dnes se na mne lepily ze vsech stran, kdyz sem tam byl jediny chlap :(
RNDr. Gunár Pavel-Nejde o vzhled ale o kvalitu, vzhledově mě přijdou myše od Logitechu méně "přeplácané" i když zrovna miss myš nevyhrají, to je jako fakt.

Ale to s tím zvykem dokážu překousnout :D

BTW-Variant tvého nicku je ještě hromada, i já bych mohl pomoci :D:D.I když nevím co už to zaznělo.
Fg-No nevím, já bych v takovém případě třeba rychle opouštěl zónu úniku a na to být poctěn by mě nezbývalo času.:D

Duhu v monitoru jsem neměl, je možné že jsem byl zrovna nějak slaboduchý nebo nepříčetný ale duhu byhc poznal :D.
Btw-Jak bys chtěl aby ti to na tréninku myslelo?:D:D
Giovanni Antonio Kekelli: Popravdě design Logitech myší s výjímkou několika nejdražších modelů se mě nelíbí. V poslední době vypotil i Razer pár hnusněji vypadajících modelů, ale stále má celkově ten design jaksi hezčí. Navíc já na Razeru vyrostl, takže je to i o zvyku :)

Fg: lol kolik variant mého nicku ještě vymyslíš, rozverný Fge?
wut???? :D to si asi mel duhu v monitoru...ja ji dnes rano na treninku taky videl a nemyslelo mi to, jen sem se koukal na pozadi holek, no neni ta duha skvela? :D

okoli? to muze byt tak maximalne pocteno :D
Fg-No kdo říkal že je g přesnější než myš, hele ale proto tohle celé vzniklo ne? Já na začátku napsal že pc má přesnější ovládání v myši než konzole v gamepadu na FPS (tak nějak jsme to napsal :D) a od toho se to celé odvinulo. Proč by to tu jinak takto začlo?:D

Fuj, zdravé,hele jak pro koho, jak pro koho.Koneckonců nic to neuvolní protože věc prdkání způsobujcí tam stejně stále zůstává. Jen zamoříš okolí.:D

Jedině Logitech!!!!:D:D:D:D:D
naprosto v pohode, to nebylo mirene na tebe, jen me to uz nebavi stale vysvetlovat :) a samozrejme sou lidi, kteri to do ruky proste nedostanou....no dyt se svet nezbori :)

btw ja sem spokojen, na hard s gempadem? zuzo :) a sem prepareny x let na kryse a uz me to nebavi, tot vse...shledavam vyhody tam, presnost mi byla k necemu, kdyz sem byl progamer, ted mi je uz u (_._) :)

btw2 kdo rikal ze je g presnejsi nez m?

btw3 prdkat si muzu, je to zdrave a uvolni to me cesty stravovaci:D

Gunča: do razeru di, ja mam Coopera snad uz 5 let a stale jede krasne, to je proste znacka!
Fg: Já se do toho čas od času montovat budu, protože gamepad není jen výsadou konzolí a hrát s tím fps je zlo. Už s ním mám na konzoli odehráno 5fps, 2tps a jediné hry, kde mi tento styl ovládání vyhovoval bylo létání s drakem a porcování Vikingů. Pak samozřejmě závody, to by mě ale musely nějak hlouběji zajímat. Nicméně plně respektuji tvé preference a nemám potřebu tě přesvědčit abys konvertoval zpátky..i když počkat! Tak co působí to na tebe? :DD

Nicméně v důsledku nezavrhuji ani jedno a tak bych řešení v koupi tohohle (končeně černá i pro Win oficiálně) na hříčky typu Fable, kde máš ten luxus být nepřesný a na konfrontaci se vším ostatním v tom zlém virtuálním světě "tam venku" zůstanu u osvědčené kvality, s tím, že upgraduju na tuto snobárnu. :)
Fg-Koukám že tohle tě asi hodně štve když vidím jakým stylem najednou píšeš :D. Představ si ale že to vím, a představ si že to na tom nic nemění, protože o tom jsem nemluvil. Gamepad prostě není dobrý na FPS a proto tam ten Autoaim je,to že ho lze vypnout je tedy sice fajn ale v přesnosti to nepomůže.:) Nečekané že?

Btw-to není předsudek ale pravda, tedy částečně. Nikdo totiž netvrdí že se na tom ty FPS nedají hrát, jen se nedají hrát tak přesně jako na myši a klávesnici.

Heh, vtipné. Mám pocit že ty z toho jasného nedostatku fakt chceš udělat klad- viz( ja uz bych FPS/TPS na kryse nehral, pro me je to navic vyzva a je to tezsi nez jen posunout rucickou a zmacknout LM).

Docela vtipné, problém je že ač se budeš snažit sebevíc prostě to je nedostatek gamepadu a o výzvě tu nemluv protože je to blbost.
Když chceš výzvu dej si obtížnost na hard (nebo si sežeň nějakej mod kterej to ještě ztíží) potažmo si zahraj třeba Couter Strike (jedno jakou verzi) a výzvu budeš mít hnedle.

A ještě mě trvď že gamepad je přesnější v FPS než myš. Podle mého je zcela jasné že není, proto nejsou hry (třeba) typu CS na konzole a se společným multiplayerem pro pc i konzole. Je možné že nejlepší hráč FPS na konzolích je na gamepadu hodně dobrej ale zase, neobstál by proti nejlepšímu hráči na myši a klávesnici.

*prdkat můžeš jak chceš,nepomůže ti to*

GAK: predstav si, ze v menu obvikle byva takova fíčra, kde si muzes autoaim nastavit na zapnuto, s malinkou pomoci a ty brdo, necekane vypnout :)

predsudek PCckaru je, ze se FPS na konzolich neda hrat, jenze to je ten nejvetsi omyl, pac sou prave ony ty lemry line lamate :) jak nemaji v pazoure neco jineho nez mys breci, ze to nejde, to ze nepristoupi na jine ovladani a chteji aby se jim to za 10minut dostalo pod kuzi, no give me a break ;) nechte si k+m jasne je to presne, ale ten kdo umi "packovat" vi, ze je to naprosto adekvatni - tecka. PCckari by se tedy do toho nemeli montovat, nechat si sve chytre nazory pro sve exkluzivni tituly ala Starcraft a na FPS si ani nevzpomenu *smeje se* a nas nechat blazene hrat na gamepadu, ja uz bych FPS/TPS na kryse nehral, pro me je to navic vyzva a je to tezsi nez jen posunout rucickou a zmacknout LM, me to btw trvalo 2hry nez sem to pevne "uchopil" a to sem zacal s jednou z nejtezsich her -Bad Company (1)
*prdka si*

montana: no rikali prej urco do konce kvetna, no ja sem zvedav! :D
*Ví že autoaim jen dělá z hráčů větší lemry než jsou doopravdy* *ale jinak souhlasí s tím že je to jedno pokud to těm hráčům nevadí,jen tvrdí že v souboji by konzolista neměl mnoho šancí (v FPS)*
*Stejně si myslí, že úplně šumafuk na čem se FPS hrají, pokud mají dobře udělané ovládání, autoaim, neautoaim.*
RNDr. Gunár Pavel-Hrál jsem i na konzolích- Quake 2,GTA3,Crash Bandicoot 2(:D),NHL 2004,GT2,GT3,Test Drive (číslo si nevzpomenu),Mortal kombat,Street Fighter (asi 2 ale tam si nejsem jist),Nějaký motorky (fakt nevím jaké),Fighting Force, no a pak ještě nějaký hry u kterých si už vůbec nevzpomenu jak se jmenovaly.

Aha,ty jsi to už editoval mezitím co jsem psal-Ano,na současné generaci jsem již nehrál.Vlastně jednou u kámoše asi 4 hoďky. A to maximálně.
montana: Kekelli na konzolích současné generace nic nehrál, ale pravdu má v tom, že dát s gamepadem headshot je víc dílem náhody než záměrem. Já ale nemám nikoho potřebu přesvědčovat a když chce mít někdo z každého míření dobrodružství s nejistým výsledkem ať má. Nejvíce hrozný mě připadne, jak se často musím pohnout celý, místo toho abych to na enemáka prostě otočil.

NateLogan: Tak musím z vlastní zkušenosti říct, že gamepady instantním killům ihned po respawnu v MP BC1 vůbec nebránily..
montana- To nevím, ale třeba já jsem na konzolích hrál poměrně dosti. A ještě řekni že to není pravda, myslíš si snad že v FPS nebo strategiích je něco vhodnějšího než klávesnice a myš? Něco přesnějšího než tento způsob ovládání na tyto žánry? Ano,na závody je lepší volant a pedály, na letadlové simulace zase joysticky a na skákačky a sporty relativně ten gamepad. Ale v přesnosti páček oproti myši nemá gamepad nejmenší šanci.

Ještě teď si pamatuji jak jsem s kámošem hrál Quake 2 na PSone, to bylo, děsivé.:D
Figoušek*: Co si budem povídat ono RF šlo na PS3 na plynule na 30fps proto, že to bylo bez jakéhokoliv vyhlazování hran a rozlišení bylo zafixlované někde na 1280×720 - Volition by museli by být hodně neschopní, aby z toho udělali slideshow za takovéhoto výkonu přívětivému nastavení.. PC verzi jsem koupil kámošovi, aby tím pokřtil nové PC a oba jsme koukali na ty poklesy fps při výbuších a melách. Pravda je že měl rozlišení 1900xněco, ale taky měl kartu za sedmnáct táců, takže to bylo docela LOL.

*Inspirováno Indianovým oslovením tvé osoby.
Uz zas? Proc se s nekym bavit o konzoli, kdyz na ni nic nehral nebo to 5 minut zkousel u kamarada.

Jinac Store teda asi az pristi tyden :))
Bez myši ne, to už je celé ovládání, kdyby to bylo na pc bez myši tak konzolista by musel bez gamepadu :D (nebo alespoň bez páček)

Autoaim je na nic, pokud je ovládání kvalitní tak tam nic takového být nemusí a je to jen zbytečnost. Jen to podle mého kazí dojem z hraní.
Ano šlo by to, jenže pro závody je zase optimální volant a pedály a jde o to že o ovládání závodních her jsme se tu nebavili, řeč je o přesnosti ovládání pro FPSky a tam jasně vede klávesnice a myš.

Na konzolích ho nečeká headshot, to je pravda, ale není to jen proto že to ovládání prostě je tak nemotorné že ten headshot dát prakticky nelze? :D
Nedělej ze záporu kladnou věc :D

Btw-Není BC jen pro konzole a až BC2 i pro PC?
Bez automatického zaměřování na konzolích? Co takhle na PC bez myši? :D

Určitá úroveň autoaimu je fajn, pokud hra na střílení vyloženě nestaví (Unreal). BTW stejně tak lze proti sobě postavit PCčkáře a konzolistu v nějaké závodní hře, konzolista na gamepadu a PCčkář na klávesnici s myší...

Mimo to třeba v Bad Company si běžný hráč zahraje lépe na konzoli, jelikož ho hned po spawnu nečeká headshot.
Fg-Předsudek? Škoda že neexistuje nějaká FPS která by povolila hrát proti sobě v MP konzolisty a pc hráče. Tam by se to ukázalo, na kolik je to předsudek. Pěkně bez zapnutého automatického zaměřování pro konzole.:D:D

Fg: a ne figoušku? :-D každá platforma má svý pro a proti toť vše :-)
doc: u hero edition se mi prave nelibi box art! :D na mne bylo az moc sede v jednicce...

no prave Guerrila na PC prej desne drhla a delala problemy, ja sem to hral na PSku absolutne plynule...osobne bych jim to o5 nezral u Armageddonu a celkem se mi nelibi, ze se to presunulo do stisnenych jeskynnich podzemnich stisnenych prostru + ty potvory, Guerrila byla fajn, tady si pockam az na recenze mno...

Indian: prosm te....spinkej dal bobisku :-*
Fg: ale víš, že ty to děláš zase opačně ;-) to je PS3 předsudek ;-)
Fg: Prototype&Crackdown jsou oproti Infamusu "piece of tart, no nemají na něj prostě.

Trailer se mi líbí moc, jediné co mi vadí, že je to až moc barevné. Na PS3 jsem si zvykl že hry vypadají jak vyprané a k InFamous se ten styl hodil. Ohledně 2jky půjdu do speciálky, jednak je ve steelbooku + máš tam skin starého dobrého Colea.. No ale co se tebe týče, ty již jistě střádáš 3 litry na héro edition :)

No v případě RF nemáš co řešit, tam bude obyčka pro všechny. Taky tě štve, že se vykašlali na dvojitej potisk coverů PS3 her? To by bylo aspoň něco, čím by to balení vyniklo. Já jdu samozřejmě do PC verze, Voliti ohledně ní naslibovali hory doly. Hory a doly sice budou ve všech verzích, ale prý by to mělo vypadat oproti konzolím parádně.. I want to believe, protože taková Guerrilla byla ve všech variantách vzhledově identická. Byl to takový nic moc port, dost náročný, Teď se toho V. ujali osobně, tak by to mohlo klapnout...
doc: no mrkni na trailery, pytlikari jsou pryc a jsou tam "profesionalnejsi" capci, jak sem zminil, ze potvory nee, tak sem videl jedno uzasne gameplay video(btw potvory v Armaggedonu me taky stvou) viz tu: http://www.youtube.com/watch?v=Ha4mUawS_os od 1:24 zacinaji ty potvory, rekl bych ze celkem stunning :) naky Prototype 2 bude proti tomu absolutni vysmech! btw to uz byla jednicka :)

GAK: to je jen PC predsudek ;)

Edit: btw tendle gameplay me prinutil ke koupi a vyzera to fantasticky a velky kus to urazilo od jednicky, jen doufam, ze bude dobry pribeh, jednicka mela dobre naslapnuto, ale zustalo to tak na puli cesty...jak sem rad za PS exkluzivity, tento rok je to mazec, vlastnici Xkramu sou chudaci...a to jeste na konci roku ma srdcovka Uncharted 3 :P
RNDr. Gunár Pavel-Fgův avatar prohlédnut-částečně pochopeno. :D

Fg-Méně divné než to kupovat na konzole, pokud vím Red Faction začínal původně na pc, a pc má mnohem citlivější ovládání. Tedy za předpokladu že nebude shit konverze, což by neměla, alespoň podle infromací. :D
Kdosi sem byl ja a Sony :D
Pro Evropu to asi bude az dneska vecer, vsechny updaty v evrope byvaj ve stredu.
Jinac ja Dead Nation beru (zbytek totiz mam), takze nekdy muzem zkusit.
doc: no I2 vypada skvele, ale ted sem videl novy trailer a celkem mi tam vadi ty potvory :(, koupim urcite, ale mozna pozdeji, ikdyz me laka beta Uncharted 3 , ktera je soucasti...

ten Store me uz stve, vcera kdosi rikal, ze to ma jet dnes od rana, grrr :X
Fg: No jsem rád, že ten nedodělaný prototyp Combine je pryč a už sis zas podobný. Store furt nejede. Jdeš do Infamu2? A pokud ano, kdy a jaké vydání koupíš?

G.A.Kekelli: Podívej se pořádně na Fgova avatara a pak pochopíš, že nemůže jinak. :D
doc: tak ale! jak si mohli jen chvili pochybovat? omluva se prijima:) DN? tak Dead Nation o kterem se porad bavime, ne? :D njn inFamous je jedine kvalitni, ja bych uvital "blby" DLC pro Dead Space 2 :/
jako ja si taky v podstate nic nevybral ale jako stejne budu muset na neco kliknout(2x), rek bych ze lepsi jak dratem do oka, no ale tady radsi tim dratem s timdle vyberem! :D

non Sony hry by je "stali" moc, takhle dostanem od Sony, ktera to podelala trochu "podelany" hry no :)

GAK: kupovat RF na PC??? Divne :D
To je ten Fg, ktereho znám :D, určitý lidi se se mnou totiž hádali, že ten Welcome back je naprosto úžasnej a co bych nechtěl, jenže to byli tací, kteří by chválili i tužkovky z Polska jen proto, že mají potisk Sony. Omlouvám se že jsem o tobě pochyboval a čekal, že tímto způsobem začneš taky. :D

Já si z toho balíku nevyberu ani to co ty. Wipeout je... dobrý, ale jako reparace velké LOL, InFamous už dávno každý správný PSkář má a zbytek výběru je tak marginálního významu, že ani nevím co myslíš zkratkou DN...

Chjo mohli se domluvit s non-Sony vydavatelema a dát něco z "velkých" her, které jinak nabízejí na storu za prachy, napadá mě třeba ME2..

Anebo prostě SCE hry, ale nějaké pořádné a ne tři roky staré, nebo stažitelné..
Dokturek: no ja tyhle hry nemam absolutne rad a demo AS sem hral asi minutu :D ale co si jako ma clovek vybrat, kdyz tam nic neni? :( Ja myslim, ze v coopu to ale bude dobra zabava, takze bych do toho sel, jako vybirat neni z ceho, takze sem nucen jit do DN a WipeOut :/
Fg: Hmm tak to je supr, zrovna v měsíc kdy mám nejméně času :D Nevím proč by to měl pro gigant typu Sony být problém to členství aktivovat každému dle jeho přání.

Dead Nation? Srry já s Vicem nevydržel hrát ani Alien Swarm a Alien Swarm je taková obdoba Dead Nation, co jsem viděl, tak nevím.
rekl bych, ze to bude na cely cerven, preci by to nepousteli pro kazdeho separatne, myslim, ze ted maji prace az nad hlavu :) navic nekdo tam chodi jednou za3 tydny.... :D ale jako na +sku neni nic moc co k videni, mozna zdarma nejake ty dynamicke temata, mno uvidime, kazdopadne musime koupit Dead Nation a hrat coop!!! dame jim na prdel :P
montana: Já se na měsíční PSN plus zdarma těším jen kvůli demu Red Faction, ale Guerilly, mám koupenou plnou na PC a zatím to nemůžu hrát. Doufám taky že to PSN+ na 30 dní půjde aktivovat kdy budu chtít a neaktivuje se samo a hned...
Store by mel od zitrka udajne fungovat. Dneska vecer bude udrzba a od rana by to snad melo bezet.
Me se jenom kvuli tomu demu nechtelo zapinat Xko celej mesic :))
Fg, snad si to nechceš koupit na konzoli, když devi z Volition tvrdili, jaká bude PC verze tentokrát opravdu, ale opravdu skvělá :D

Covery mělo Red Faction vždy na úrovni, spíš se mi nelíbí, co se THQ stalo s logem.