Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Red Dead Redemption 2


Diskuze

< >
Ahoj nevim si rady nejak se mi arthurovy vousy zasekly na levlu 7 co mam udelat aby dal rostly vyuzivam casto i vlasove tonikum
Ono to vyjde, ale až s příští generací a ještě s nějakou prodlevou ... nebudou to logicky vydávat na PC a pak znova na next gen ... Nejdříve podojí next gen, pak až PC ... spousta lidí by to stáhla z torrentů a konzol.verze by neměli takovej odbyt. Myslím si, že po zkušenostech s prodeji GTA 5 by pro ně jiná varianta nedávala smysl. To bohužel znamená datum vydaní nějaký ten podzim 2020 nebo jaro 2021 možná ?
@kuler91 (04.05.2019 16:43): stále jsem to ještě nedohrál - hru si pořádně užívám/vychutnávám, jak můžeš vidět - viz cigaretový set - mám příběh na 43 procentech, compendium 415, výzvy 41, celková kompletace asi 55 procent.
@RXQ79rudax (04.05.2019 16:23): To hraješ znova nebo furt první round ? Když to vidím, tak na to mám hroznou chuť zase ... hlavně jsem toho spoustu ze hry neviděl, neudělal hodně questů .. o to větší důvod si to dát znovu.
[přesunuto z komentářů]

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda po dohrání příběhu v red dead redemption 2 se dá stále hra hrát volně bez misí?
Kdyby to fakt vyšlo v tom červenci na PC, tak bomba. .. s chutí bych si to dal znova na "ultimate" edici :) .. Já to hrál teda bez auto aimum se kterým to musí být děsná nuda, ale s tou myší to musí být daleko příjemnější a uspokojivější :) ( ač výrazně jednoduší ) ... ale tak RDR není o žádné výzvě.
Prosím vás poraďte.Jak jse ukládají čepice a klobouky do šatníku?Odcizené ostatním NPCčkám.Viděl jsem různé videa na YouTube ale nějak mi to nejde :(
@kuler91 (08.04.2019 08:56): nadával jsem, ale taky jsem říkal, že to je jasná pětihvězda. zvedl jsem to jen o dvě desetiny... ale je všeobecně známá pravda a true story, že nejlepší hra na světě je Deus Ex.
@Garret (08.04.2019 00:17): co jsem četl tak většina jde udělat za oba, jen některý např. pomoc sestře (nun) v Saint Denis jsou limitovaný Arturovi. A je to strašně impresivní že si s tím dali tu práci.

@kuler91 (08.04.2019 08:56): witcher je věčný... :) Ale musím říct, že mi zdejší TOP5 dost vyhovuje, lépe bych jí asi nesestavil...pak se to začne trochu drolit, hlavně Bloodlines a Deus Ex jsou hrozně nízko.

@Neelixx (08.04.2019 10:58): četl jsem, že ten stejnej leaker pak napsal že na PC Nintendo vydá Super Mario Odyssey, takže důvěryhodnost je nula. Nicméně předpokládám, že by Epic exkluze nikoho nepřekvapila a nepochybuju, že se Epic bude snažit udělat všechno možné aby jí získali. Chtěl bych vidět kolik prachů si Take2 za tu exkluzi naúčtuje.
@Garret (08.04.2019 00:17): Koukám, že se nakonec líbilo .. když si vzpomenu, jak si nadával z počátku :) ... Tak šup tam s 100 % ... ten Witcher musí padnout a tohle je určitě lepší hra :)
taxi říkám, jestli všechny vedlejší mise jdou udělat i s Marstonem...? protože koukám na Paulovo video a já měl za to, že tenhle quest tam naskočí až právě s ním.
@Walome (30.03.2019 12:57): tak jo; ale i tak to schválně napřed zkusím takhle - i když to tak asi nepůjde, teď mám taky v plánu prozkoumat u oblast na severo východě a pak se vrátím k plnění úkolů momentálně si mám jít promluvit s Abigail.
Podařilo se vám někomu splnit výzvu ostrostřelec 9? - musím nějak vykoumat jak sestřelit třem lidem z hlavy čepici naráz - jen za použití jedné kulky (protože tam píšou že ty čepice mám sestřelit za použití jen jednoho mrtvého oko, ale když jednou v tom mrtvém oku vystřelím tak se hned ukončí).

Ale teď mě napadlo co takhle si najít nějaké tři lidi s kloboukem stojící blízko vedle sebe a za ně postavit koně a mířit na toho koně - 3* ho označit v tom mrtvém oku tak aby trajektorie těch střel šla přes jejich klobouky, no večer to vyzkouším.

ten ostrostřelec 8 - vystřelení 3 nepřátelům pistoli z ruky bez nabití nebo výměny zbraně - to jsem splnil pomocí akční odstřelovačky třei nepřátele s flintou jsem střelil do ruky tak aby tu zbraň upustili, a nemohl jsem použít to mrtvé oko protože po jeho aktivace se vždy ta zbraň sama zázračně dobije. A hned pak jsem si splnil ještě výzvu zabití 7 nepřátel ze sedla koně bez sesesdnutí a ještě zabití 4 pomocí jednoho a toho samého vrženého tomahavku. (tyhle 3 výzvy splněni během 4 minut).
autosave doporučuji mít vypnutý a vždy si to sám průběžně ukládat - hlavně po splnění nějakého úkolu nebo výzvy.

dynamit - viz video - splnění výzvy: zbít čtyři jedním dynamitem

zabíjecí řádění - dneska jsem několik hodin strávil zase zabíjením obyvatel toho městěčka a bráněním se těm nájezdům policajtů. - krátká ukázka v tom videu - hotovej John Wick. (Napřed jsem tam podnikl nájezd na koni a pak jsem se do nich pustil pěšky)
@krutask (25.03.2019 09:35): noo tak po nový kapitole by se Ti to uložit teda mělo. Tak se radši podívej jestli máš skutečně zapnutý autosave. A teda doporučuji vždy před vypnutím hry ukládat do nějakého jiného slotu ručně.

Ono se Tě to po opětovném zeptá jestli chceš pokračovat v autosavování a když dáš ano, mělo by to fungovat normálně.
@Walome (25.03.2019 09:13): Děkuji moc za rychlou odpověď. Včera jsem skončila v tom novém táboře jak jsme dojeli a těmi povozy, bez sněhu a už se mi ukazovala snad nová kapitola? Nevím. A dnes jsem zase tam kde jsem včera začala, jak jedeme zase ve sněhu a jdeme střílet, pak chytání toho chlapa.. Musím tedy odznova jo?? Děkuju
@krutask (25.03.2019 09:10): jojo, to je hodně podivnej systém. Ukládá se to automaticky po každým prdu (třeba změně oblečení, pokecu s NPC atd.). Nicméně load tě pak vyhodí někde poblíž lokace, kde sis to uložil - a poblíž je myšleno v okruhu třeba 100-200 metrů. Ale třeba když si to uložíš ve městě nebo v kempu, tak se objevíš tam.


A mise musíš dokončit, aby se uložily a mohl jsi hru vypnout. Když hru vypneš uprostřed mise (i po checkpointu), tak máš smůlu.

Paradoxně Ti po loadu třeba zůstane mrtvý zvíře na koni, což je zrovna věc, u které bych předpokládal, že se dít nebude.