Red Dead Redemption 2

Já mám ten dojem, že take 2 i rock* si ty spekulace kolem vydání RDR2 na PC náramně užívaj a šklebí se na celé kolo s dávno připravenou hrou pro personal computer :-)
Tak, konečně hotovo: finální bitva; pak jsem si přečetl celý deník úplně od začátku a zašel si koupit nejnovější Blackwaterovské noviny.

moje finální/konečné statistiky: tady - celková kompletace 92,1 procent.

postrašení nějaké drzé husy
ustřelení všech končetin naráz nějakému chlápkovi
hození chlápka pod vlak

pokárání od správkyně kempu

omylem jsem ubalil koni pěstí a ona si to samozřejmě nenechala líbit - pak jsem zase řešil to že mi nezůstávají ty pistole (ty pušky) na zádech po slezení z koně, poté co si jednu z těch zbraní odloží na koně - to jsem zase vyřešil uložením hry a jejím opětovným načtením pak už ty zbraně po nastavení mu ze zad nemizely (nenechával je na koni) po slezení z koně
nějaký člověk zakousnutý pumou

jití spát s Abigail
tak už mám splněno 84 výzev těch zbývajících 6 už asi nedám, teď naposledy jsem splnil ty dvě poslední gamblerské výzvy vyhrát 3*za sebou celou hru domina - získat ten maximální počet bodu - to mi chvíli trvalo než jsem vůbec přišel na kloub tomu jak se ty body počítají - když už jsem to pochopil tak jsem si v S. Denis - kde se to domino na 100 bodů hraje počkal až tam bude sedět jen jeden soupeř, abych měl co nejvyšší šanci na výhru a po pár hodinách hraní se mi to konečně podařilo; ta poslední výzva byla jednoduchá stačilo 3* za sebou vyhrát v pokeru - to se mi snad povedlo jen na 3. pokus - prostě jsem vždy vsadil všechny žetony a oni pak pokaždé to skoro vždycky vzdali a když ne tak pak šlo už jen o štěstí - kdo z nás bude mít lepší karty.
"Asi nejlepší na této hře je onlun, kde musíte 15 minut čekat na loading a pak vás přejede osmiletý rusák s přezdívkou "КрымI2014_YourNextLatviaXOXOXO"." Dalighost už možná nepíše, ale jeho legenda žije dál.
@Risa27 (komentář): tady je trend psát místo komentářů recenze, takže i když jsi napsal v pohodě komentář, dostáváš nesmyslná mínuska - z toho si nic nedělej.
díky té nejlepší brašně můžu každej předmět mít 99 krát - takže můžu ve městě bojovat skoro donekonečna (díky té obrovské zásobě mrtvé-oko lektvarů) - teď jsem ve městě (v S.D.) testoval novou odstřelovačku a brokovnici - přes 200 zabitých policistů (nepoužit ani jeden léčivý lektvar)
@leebigh (25.05.2019 00:56): To je právě nejlepší, jak baby nadávají :-D Já takhle půl roku chodil a všechny se ptaly, proč se neholím.

A bezďákem mě taky nazvaly ale vesměs mi lidi říkají terorista, bo jsem tmavší typ. Ne jako cigán nebo araba, ale červné vlasy a vousy a nejsem vybledlý.
@leebigh (24.05.2019 22:19): Simsy jsem nějak nikdy nehrál :-) Ale mít pořádného vousáče byla docela sranda. Já sám osobně reálně někdy nechávám vousy pár měsíců, ať jsem jako správný zálesák.
Jo, já si vzpomínám, že to tu někdo řešil - že je to ovlivněno číslem kapitoly - já osobně Artura vždy pravidelně nechávám ostříhat úplně do hola a fousy taky - pokud možno úplně hladké oholení. (vlasy nechvávám maximálně narůst pár centimetrů a vousy asi 1 centimetr) aligátoří vestaA taky klobouk vůbec nenosím - takže vždy když tam je nějaká scéna kde si Artur ten klobouk nasazuje, nebo ho omylem seberu od nějakého zastřeleného nepřítele tak musím jít ke koni, abych si ten klobouk mohl zase sundat.
Ahoj nevim si rady nejak se mi arthurovy vousy zasekly na levlu 7 co mam udelat aby dal rostly vyuzivam casto i vlasove tonikum
Ono to vyjde, ale až s příští generací a ještě s nějakou prodlevou ... nebudou to logicky vydávat na PC a pak znova na next gen ... Nejdříve podojí next gen, pak až PC ... spousta lidí by to stáhla z torrentů a konzol.verze by neměli takovej odbyt. Myslím si, že po zkušenostech s prodeji GTA 5 by pro ně jiná varianta nedávala smysl. To bohužel znamená datum vydaní nějaký ten podzim 2020 nebo jaro 2021 možná ?
@kuler91 (04.05.2019 16:43): stále jsem to ještě nedohrál - hru si pořádně užívám/vychutnávám, jak můžeš vidět - viz cigaretový set - mám příběh na 43 procentech, compendium 415, výzvy 41, celková kompletace asi 55 procent.
@RXQ79rudax (04.05.2019 16:23): To hraješ znova nebo furt první round ? Když to vidím, tak na to mám hroznou chuť zase ... hlavně jsem toho spoustu ze hry neviděl, neudělal hodně questů .. o to větší důvod si to dát znovu.
[přesunuto z komentářů]

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda po dohrání příběhu v red dead redemption 2 se dá stále hra hrát volně bez misí?
Kdyby to fakt vyšlo v tom červenci na PC, tak bomba. .. s chutí bych si to dal znova na "ultimate" edici :) .. Já to hrál teda bez auto aimum se kterým to musí být děsná nuda, ale s tou myší to musí být daleko příjemnější a uspokojivější :) ( ač výrazně jednoduší ) ... ale tak RDR není o žádné výzvě.
Prosím vás poraďte.Jak jse ukládají čepice a klobouky do šatníku?Odcizené ostatním NPCčkám.Viděl jsem různé videa na YouTube ale nějak mi to nejde :(
@kuler91 (08.04.2019 08:56): nadával jsem, ale taky jsem říkal, že to je jasná pětihvězda. zvedl jsem to jen o dvě desetiny... ale je všeobecně známá pravda a true story, že nejlepší hra na světě je Deus Ex.
@Garret (08.04.2019 00:17): co jsem četl tak většina jde udělat za oba, jen některý např. pomoc sestře (nun) v Saint Denis jsou limitovaný Arturovi. A je to strašně impresivní že si s tím dali tu práci.

@kuler91 (08.04.2019 08:56): witcher je věčný... :) Ale musím říct, že mi zdejší TOP5 dost vyhovuje, lépe bych jí asi nesestavil...pak se to začne trochu drolit, hlavně Bloodlines a Deus Ex jsou hrozně nízko.

@Neelixx (08.04.2019 10:58): četl jsem, že ten stejnej leaker pak napsal že na PC Nintendo vydá Super Mario Odyssey, takže důvěryhodnost je nula. Nicméně předpokládám, že by Epic exkluze nikoho nepřekvapila a nepochybuju, že se Epic bude snažit udělat všechno možné aby jí získali. Chtěl bych vidět kolik prachů si Take2 za tu exkluzi naúčtuje.
@Garret (08.04.2019 00:17): Koukám, že se nakonec líbilo .. když si vzpomenu, jak si nadával z počátku :) ... Tak šup tam s 100 % ... ten Witcher musí padnout a tohle je určitě lepší hra :)
taxi říkám, jestli všechny vedlejší mise jdou udělat i s Marstonem...? protože koukám na Paulovo video a já měl za to, že tenhle quest tam naskočí až právě s ním.
@Walome (30.03.2019 12:57): tak jo; ale i tak to schválně napřed zkusím takhle - i když to tak asi nepůjde, teď mám taky v plánu prozkoumat u oblast na severo východě a pak se vrátím k plnění úkolů momentálně si mám jít promluvit s Abigail.
Podařilo se vám někomu splnit výzvu ostrostřelec 9? - musím nějak vykoumat jak sestřelit třem lidem z hlavy čepici naráz - jen za použití jedné kulky (protože tam píšou že ty čepice mám sestřelit za použití jen jednoho mrtvého oko, ale když jednou v tom mrtvém oku vystřelím tak se hned ukončí).

Ale teď mě napadlo co takhle si najít nějaké tři lidi s kloboukem stojící blízko vedle sebe a za ně postavit koně a mířit na toho koně - 3* ho označit v tom mrtvém oku tak aby trajektorie těch střel šla přes jejich klobouky, no večer to vyzkouším.

ten ostrostřelec 8 - vystřelení 3 nepřátelům pistoli z ruky bez nabití nebo výměny zbraně - to jsem splnil pomocí akční odstřelovačky třei nepřátele s flintou jsem střelil do ruky tak aby tu zbraň upustili, a nemohl jsem použít to mrtvé oko protože po jeho aktivace se vždy ta zbraň sama zázračně dobije. A hned pak jsem si splnil ještě výzvu zabití 7 nepřátel ze sedla koně bez sesesdnutí a ještě zabití 4 pomocí jednoho a toho samého vrženého tomahavku. (tyhle 3 výzvy splněni během 4 minut).
autosave doporučuji mít vypnutý a vždy si to sám průběžně ukládat - hlavně po splnění nějakého úkolu nebo výzvy.

dynamit - viz video - splnění výzvy: zbít čtyři jedním dynamitem

zabíjecí řádění - dneska jsem několik hodin strávil zase zabíjením obyvatel toho městěčka a bráněním se těm nájezdům policajtů. - krátká ukázka v tom videu - hotovej John Wick. (Napřed jsem tam podnikl nájezd na koni a pak jsem se do nich pustil pěšky)
@krutask (25.03.2019 09:35): noo tak po nový kapitole by se Ti to uložit teda mělo. Tak se radši podívej jestli máš skutečně zapnutý autosave. A teda doporučuji vždy před vypnutím hry ukládat do nějakého jiného slotu ručně.

Ono se Tě to po opětovném zeptá jestli chceš pokračovat v autosavování a když dáš ano, mělo by to fungovat normálně.
@Walome (25.03.2019 09:13): Děkuji moc za rychlou odpověď. Včera jsem skončila v tom novém táboře jak jsme dojeli a těmi povozy, bez sněhu a už se mi ukazovala snad nová kapitola? Nevím. A dnes jsem zase tam kde jsem včera začala, jak jedeme zase ve sněhu a jdeme střílet, pak chytání toho chlapa.. Musím tedy odznova jo?? Děkuju
@krutask (25.03.2019 09:10): jojo, to je hodně podivnej systém. Ukládá se to automaticky po každým prdu (třeba změně oblečení, pokecu s NPC atd.). Nicméně load tě pak vyhodí někde poblíž lokace, kde sis to uložil - a poblíž je myšleno v okruhu třeba 100-200 metrů. Ale třeba když si to uložíš ve městě nebo v kempu, tak se objevíš tam.

A mise musíš dokončit, aby se uložily a mohl jsi hru vypnout. Když hru vypneš uprostřed mise (i po checkpointu), tak máš smůlu.

Paradoxně Ti po loadu třeba zůstane mrtvý zvíře na koni, což je zrovna věc, u které bych předpokládal, že se dít nebude.