Na tudle hru mám zálusk. Nevíte, jestli se dá někde sehnat bez přihlašování a otravného stahování dat přes Steam, nebo jak to funguje?

Docela pěknej komentář, dal jsem ti plusko za snahu, ale bylo to jen s odřenýma ušima!
A "zajištěná zbraň smutně cvaká naprázdno" ...zajištěná zbran necvaká vubec.
Aaarg! Tak jsem našel 4 pásky a pak jsem se zabil pádem z metru. Grrr!
Mám v plánu tuhle "střílečku" znovu rozehrát a dohrát. Podařilo se někomu najít všechny pásky? Má smysl se o to pokoušet?
@Zaraka (27.11.2014 09:48): No, v komentáři to tak vyznělo. A jsem si celkem jistá že drtivá většina lidí, co uvidí Receiver na Steamu si nebude zjišťovat, jestli je možné si někde stáhnout zdroják a zkompilovat ho.
@Akhera (27.11.2014 09:25): Já ho za to neomlouvám. Ono hlavně kdo je schopen si stáhnout unity a zkompilovat si to tak to má zadarmo. Na druhou stranu počet odehraných hodin mám víc než u her které stály třeba i čtyřnásobek, takže mě to kilo nijak extra netahá.
Z toho, co si pamatuju, se mi jeví vtipné, že to není free. Ale těch 5 dounatů není tolik a z toho, co si pamatuju, mi to do noty padlo vcelku umně. Možná čas na repete.
Je to těžké. Nejdřív mě to sralo. Pak mě to hrozně začlo bavit. Teď mě to zase sere. A nejhorší na tom je, že problém není ve hře, ale v mojí hlavě. A to mě sere nejvíc.