@Zx Atari 500 (23.06.2023 07:51): Ono to na oko nevypadá zas tak hrozně, ale jak to dostaneš do pracek, je to nejnudnější, neprimitivnější věc ve vesmíru. Pro mne je to absolutně nehratelná snůška hloupých miniher. Hnusný, viskozní, hnědozelený hlen na tváři Rayman plošinovek :)
Dohráno. Vysvětlené ve hře to není. Je to nejspíš protipirátská ochrana (viz odkaz), což je supr, když mám originál :D

"The copy protection also seems to frequently identify genuine installations of the game as illegal copies which cause the game to subtract 20% of the score of each part of the game rendering these significantly harder or unbeatable."
[přesunuto z komentářů]

Skvělá hra, skvělý zážitek, humor.

Pro: Score mode, videa, spousta miniher, spousty druhů králíků, hodně map

Proti: Nic
Tak jsem to dohrál, ale ten důvod mi někdo vysvětlete, protože já na to nemůžu přijít. Bych se podíval do manuálu, kdybych jako manuál dostal něco většího, než papír na kterém je záruka či co :-)
Ta hra totálně podvádí a zkresluje údaje. Prý mám dosáhnout určitého počtu bodů, ale prostě jsem neuspěl a dosahuju ten počet furt a hra mi říká, že jsem neuspěl. Nebo mi odečítá sama od sebe bezdůvodně body a nijak to nezdůvodní. Hodím králíka dvě stě metrů a ona mi bez důvodu odečte padesát bodů :-/
No, celkově byl lepší asi Hoodlom havoc, protože měl příběh a děj, který stále postupoval. Ale i raving rabbids jsou fajn hra a ty různé serepetičky jako je vybavování baráku, změna image se mi zdá právě hodně fajn a dává to hře trochu šťávu. Proč z Raymana neudělat trochu výstředního gangstera, vždyť to na takovou "fantasy" potvoru sedí :-)

btw: dneska jsem u toho strávil pět hodin hraním v kuse - lol :-)
Takže si můžu vychutnat i dvojku na PC jo? :-)
No Wii se mi kvůli jedné hry vážně kupovat nechce :-)

No už by mě zajímalo, jestli se kutí nějaký další Rayman.
Pivo - Wii a neskor aj na PC (len tak, zrazu sa objavili bez vacsej propagacie :) ), o inych neviem
Takže animaček ubylo. Škoda, protože v Hoodlom havoc se mi fakt líbily, ale nevadí. To s tím pobíháním do arény z arény by mě možná taky nebavilo, ale zkrášlování pokoje vypadá zajímavě.
Dvojka šílených králíků vyšla na čem všem?
Hlavne by tam vubec nemuselo bejt to pobihani s Raymanem z areny do areny a zbytecny zkraslovani pokojiku. Akorat to zdrzovalo a byla to hrozna nuda... vlastne Rayman tam vubec nemel bejt :)
jsem predchozi raymanyn nehral. je tam animacka na konci, animacka na zacatku, a co se tech co maji neco spolecnyho s pribehem tyce, tak jsou vicemene vsecky. Raving Rabbids nejsou o pribehu, proste tam litas a robis ujety minihry a uzivas si kraliky. Pribeh by tam nemusel byt vubec a nic by se nestalo.
Jsou tam nějaké animačky nebo tak? Prostě klasické cut scény jak v Hoodlom havoc?
Mě by tak trošku zajímalo, jak minihry dokážou seskupit příběh, ale možná mě to mile překvapí, já si totiž myslím, že to není nejlépe uskutečnitelné, ale asi to jde.
Ale u arkád nejde ani tak o příběh, hoodlom havoc mě bavil hlavně svou akčností a pěknou grafikou. Prostě pěkné se to hrálo a to je hlavní.
Takže zábavné minihry a příběh trošičku pokulhává? No ale i tak by to mohlo být slušné, hlavně že se u toho člověk pořádně odreaguje, pokud jsou minihry kvalitní, jak jsem četl z komentů.
Jop, tak na králíky se těším :-)
Tak ono je to v podstate zbierka sranda minihier zlepenych do akehosi pribehu. Ale imho stale lepsie ako RR2, ti uz tak pekne pohromade nedrzia. Ale imho hlavnou atrakciou su aj tak kralici, ktori su skratka bozsky! :))
Aha :-)
Tak, ale co jsem viděl videa, tak to vypadalo slušně. V hoodlom havoc se mi líbil celkem český dabing, tady to asi bude v engl. že? No já si o tom ještě něco pozjišťuju a uvidím. Asi do toho půjdu. Jako arkáda je to slušné ne? Pár gameplay videí co jsem viděl, se mi celkem líbily.
Tak Hoodlom havoc mě celkem bavil a Raving rabbids mi tak nějak uvízli v oku. Arkády tohoto typu jsou celkem fajn a uvažuju do toho jít. Jak byste to srovnali s Hoodlom havoc?