Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ratchet & Clank

Insomniac Games •  Idol Minds (PS3) •  Mass Media (Vita)
04.11.2002
27.06.2012
29.07.2014
89
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V této 3D akční plošinovce se hráč ujímá role mechanika vesmírných lodí Ratcheta. Ten se náhodou setkává s malým robotem Clankem a společně se vydávají na cestu po mnoha různorodých planetách po celé galaxii, aby překazili zločinecké plány byznysmena Dreka a našli superhrdinu Captaina Qwarka.

Ačkoliv těžištěm hry je boj s nepřáteli pomocí velkého arzenálu originálních zbraní a plošinovkové sekvence v roli Ratcheta, hra obsahuje také puzzle pasáže, kde hráč ovládá robota Clanka, a mise se závody vesmírných vznášedel. Hra nabízí přes 20 úrovní/planet, které lze projít nelineárně, vracet se na ně a plnit na nich rozličné vedlejší úkoly.

Jedná se o první díl v sérii plošinovek Ratchet & Clank, exkluzivní pro konzole značky PlayStation. Na úspěch hry navázalo o rok později pokračování s podtitulem Locked and Loaded. V roce 2016 vyšel stejnojmenný remake na PS4, Ratchet & Clank.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.