Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rance 4 - Kyoudan no Isan -

Rance IV -Legacy of the Sect-

11.12.1993
březen 1994
04.09.2013
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Rance IV - Kyoudan no Isan je čtvrtým dílem dlouhotrvající série Rance (nejpopulárnějším dílem u západního publika se stalo Sengoku Rance, sedmý díl přímé série vydaný roku 2006). Titul kombinuje postup i mechanismy vizuální novely společně s RPG prvky, kdy procházíte shora viděnými dungeony a podstupujete tahové souboje se zdejším osazenstvem. Postupem času můžete rozšiřovat svoji partu a najímat nové postupy, které vám pomohou ve vašem snažení.

Příběh přímo navazuje na události ze třetího dílu (Rance III - Leazas Kanraku, přeloženého do angličtiny roku 2012). Hlavní postavu série, Rance, se spolu se Sill stále nachází na vznášejícím se ostrově Ylapu, kde musí zabránit probuzení strašlivé zbraně z dávných časů.

Titul byl přeložen do anglického jazyka až roku 2013 skupinou 2.0 Translations, tedy o šestnáct let později od vydání hry v Japonsku. Ti mimo jiné opravili i nějaké bugy a chyby z původního vydání.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.