@KRoman47 (17.04.2015 19:00): Právě že profil tam připravený je, jenže nefunguje. Ani když ho přenastavím. Všechno se chová tak jako by to fungovalo (otáčky se zvedají, jednička se zařadí), jen to prostě nejede.
@Akhera (17.04.2015 18:55): Je rozdíl mezi nepodporovaným volantem a že tam není připravený profil. Normálně s volanty nebývá problém a nastavit těch pár os a tlačítek není zase takový problém snad. Déle pak zabere jen ladění FFB, aby nedocházelo ke clippingu a člověku to vyhovovalo.
Teda že Race 07 nepodporuje můj volant (Driving Force GT) ještě beru, ale přijde mi naprosto neuvěřitelné jakým způsobem ho nepodopruje - normálně si nastavím všechno nastavení tak jak potřebuju, hra to detekuje. Jdu závodit, zatočím z volantem - volant ve hře zatočí, přidám plyn - otáčky se zvednou, zmáčknu tlačítko na přeřazení na vyšší stupeň - přeřadí to na jedničku. V pořádku. Jenže když mám zařazenou jedničku a zmáčknu plyn, otáčky se sice zvednou... ale auto se nepohne. Na klávesnici vše funguje bez problémů. Po půl hodině zkoušení jsem se podívala na internet a tam radí nastavit profil na jiný volant aby to fungovalo. Čímž se to sice vyřešilo, ale po těhle eskapádách na Race 07 už vůbec nemám chuť.
Kdo chce jezdit online, tak uz dnes moc sanci na regulerni zavodeni s touto hrou nema. Zde je asi jedna z poslednich aktivnich komunit a sakra kvalitni driveri. Bez nastudovani a totalniho zvladnuti trate se nechytate. Prijdte si zaparit.
Pozadate o licenci a pak se prihlasite do zavodu.

Jo a samozrejme jedou i jine zavodni hry, coz je dobre.
@vodkasesemtexem (komentář): Pokud se líbí SimBin tituly, tak bych doporučil Stock Car Extreme, běží na stejném enginu, jen je v mnohém daleko propracovanější. Pouze takové drobnosti, které nemá, tak mokrou vozovku (implementace na způsob Race07 je stejně zcela primitivní a zbytečný) a špinění čelního skla s možností to pěkně setřít stěrači.
Čus, nějaký týpek co by hrál Race 07? že by jsme dávali závody ve WTCC sérii?