Vše bylo z komentováno, vše bylo popsano. Já ale musím něco sem napsat protože Quake je ikona a na ikony není dobře zapomínat.
Od její vydání uteklo bezmála 20 let budu si muset přiznat, že už jsem starej a tuhle stránku bych měl opustit a věnovat se honbou za penízma anebo dělat děti.
-1 +7 −8
Dneska už to asi moc lidí nehraje (nepočítám zmodifikované "quakeworldisty"), ale kdysi to byla jednoduše další řacha od iD posouvající grafiku, technologie (už si ani nedokážu vybavit, jaké konkrétně) a tak vůbec. Kdyby nic jiného, bez Quaka by nebyl úžasný Quake 3 Arena. Takže DANKE, GUYS.
-3 +5 −8
Pro mne jeden z vrcholů žanru. Zvláště verze pro N64.

Pro: Skvělá hra

Proti: Překonáno časem

-3 +4 −7
Zpomínám si když otec přinesl domů quakea a nikdy mě ho nenechal hrát a já hrál vždyckypotají když byli v práci :D. Tato hra byla jedna z prvních které jsem hrál a jistě né jenom moje a rád se ktéto hře vracím i dnes . Na svou dobu převratná 3D grafárna , velice chytrá monstra a do toho muzika od Nine Inch Nails jjj tato ra je prostě legenda která jí už zůstane

Pro: zbožnuju tuto hru

Proti: nic , snad jen že byla krátká herní doba

-7 +4 −11