Pure Farming 2018

13.03.2018

Pure Farming 2018 je simulátor farmárčenia zameraný na klasické pestovanie plodín na poliach a chov dobytka. Nechýba však ani ošetrovanie ovocných sadov, pestovanie zeleniny v skleníkoch alebo produkovanie ekologickej energie zo solárnych panelov.

Svoju farmu môžete založiť v jednom zo štyroch štátoch, a to konkrétne v Montane v USA, v Kolumbii, Taliansku alebo v Japonsku. Každá krajina má svoje špecifiká najmä kvôli odlišnému podnebiu a umožňuje pestovať typické plodiny pre daný región. Zatiaľ čo napríklad Montana je všestranne zameraná, v Taliansku dominuje pestovanie olív či obrábanie viníc. Japonsko sa vyznačuje čerešňovými sadmi a ryžovými políčkami, Kolumbia zase kávovými bôbmi alebo možnosťou pestovať priemyslové konope. V rámci plateného prídavku je dostupné aj Nemecko, ktoré poskytuje aj možnosť chovu oviec.

Do farmárčenia sa môžete pustiť v troch rôznych módoch. Základom je príbehový režim My first farm, ďalej je dostupné voľné farmárčenie vo Free farming a nakoniec vás preverí režim Farming challenges. Režim My first farm vás postaví pred nutnosť znovu vybudovať upadajúcu a zadlženú farmu a zároveň vás naučí nutné základy sebestačného farmárčenia. Režim Farming challenges pred vás postupne stavia menšie úlohy, ktoré treba splniť. Free farming poskytuje absolútnu voľnosť v tom, čo budete pestovať a kde to budete pestovať. Herný vozový park, skladajúci sa najmä z traktorov a iných poľnohospodárskych strojov, tvoria známe licencované značky ako napríklad Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF alebo Mitsubishi.