Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@jones1240 (09.02.2015 21:27): Tak to jsem ani netušil. Žhavé léto jsem kdysi rozehrál a nebylo to špatné, jen jsem zakysl kdesi ve vězení a dál jsem se nedostal. Ten engine prostě na hry jako by mělo být Pound of ground není dělaný. Tu hru fakt zabíjí neustálé přerušování. Člověk se spíš jen dívá než hraje. Plus k tomu, jak už říkali i ostatní, je špatně optimalizovaná, takže se i občas framerate propadá a to už nejde hrát ani to málo, co tam hrát jde.
@Kunri (komentář): Musím souhlasit že hra je opravdu sprasená...všechno je tam nudné ale co nejvíce nechápu je jak se hra považuje za pokračování žhavého léta (objevují se tam i známé postavy) ale všechno vůbec nedává smysl a všechno se tam chová úplně demetně. škoda tohle si žhavé léto nezasloužilo :D
To je docela blbina. Primární název by měl být ten, pod jakým to u nás oficiálně vyšlo.
To je ale konina :D ale má to pěkně barevnou až osobitě nezvyklou grafiku. Já to prostě dohraju!
Jakto, že tahle hra má na DH český název jako primární a anglický sekundární, ale třeba Posel smrti má jako primární název The Black Mirror a ten český je až jako senkundární? Jedná se o chybu nebo se to orientuje podle vydavatele/distributora? Nebo nějak úplně jinak?
Zase tak špatná hra to není, ale dlouhá nahrávací doba a špatně rozmístěné chceckpointy mě dokázaly dokonale otrávit. Škoda.
Doma mám také prodávanou českou verzi hry na recenzi, ale oficiálně se prý tato česká verze s titulky začne prodávat až 1.7.2010. Tak nevím, buď jsem blbej já, nebo oni.
Ok. V poho. Brzy se pustím do hraní, musím tu review verzi využít. Pak hodím dojmy.
Ano, není léto a hra u nás ještě nevyšla (nejdříve v červnu)... Já to bral tak, že tak jako tak začátkem léta vyjde a alespoň se pak zbytečně nebude muset popis editovat.
"Hra vyšla na konci roku 2009 v rusku a v našich končinách pak až v létě následujícího roku." - ještě není léto 2010 a hra už vyšla? U nás jsou jen 2 recenze, které jsou z dubna 2010. Opravit.