Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Sun

Pocket Monsters Sun

82
4 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
18.11.2016 3DS
Vývojáři:
Game Freak
Oficiální stránky:
https://www.pokemon-sunmoon.com/en-us/
Sedmá generace pokémoních her se odehrává v regionu Alola, který byl inspirován Havají. Tohle souostroví se značně odlišuje od dosud představených oblastí pokémoního světa – nejen, že tu žijí pokémoni, kteří se jinde nevyskytují, ale dokonce i ti dobře známí mají alolanský vzhled. Kromě toho se zde nevyskytují klasické pokémoní stadiony – ty jsou zde nahrazeny tzv. ostrovními zkouškami (challenges).

Pokémon Sun přináší spolu s druhým titulem (Pokémon Moon) celkem 81 nových pokémonů, čímž se zvýšil jejich celkový součet na úctyhodných 802 druhů. Z dalších novinek zmiňme Z-Moves, což jsou mimořádně silné pokémoní „útoky“, které je možné použít jen jednou za bitvu a které vznikají společným použitím trenérem vlastněného Z-Prstenu (Z-Ring), v němž musí být zasazen Z-Crystal, a Z-Crystalu drženého pokémonem.

Pokémon Sun byl vydán ve všech regionech v listopadu 2016, pouze v Evropě bylo vydání o jeden týden posunuto.


Poslední diskuzní příspěvek

Já mám Sun rozehrané, jsem tak ve třetině a X mě určitě bavilo víc, na Sun mě štvou ty neustálé cutscény, přerušovačky a tutoriály. Ultra Sun…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.