Já mám Sun rozehrané, jsem tak ve třetině a X mě určitě bavilo víc, na Sun mě štvou ty neustálé cutscény, přerušovačky a tutoriály. Ultra Sun asi zatím vynechám, jako velký skok dopředu to nevypadá.
Sun jsem zatim mel zapnuty pet minut, u Moonu jsem videl intro. Momentalne se prokousavam Alpha Rubby, ale jeste nejsem rozhodnuty, jestli pak budu pokracovat v rozehranem Y (jsem v tom prvnim velkem meste), nebo si dam Sun... pripadne rovnou UltraSun.
@MickTheMage (18.11.2017 20:15): jo, skrýš byla super. Ale na předchozí generaci byl vidět nešvar dlouhých serií - stále se jen něco přidává. Proto na téhle seii oceňuju to "zjednodušení". A sice mi chybělo volné létaní, ale tauros nebo machamp jako taxi jsou super. A hlavně HAWAAAI..
Och jo, ked to tu vidim, spomenul som si, ze som Sun vlastne este nedohral :( Ale medzi nami, Omega Ruby ma tusim bavilo viac :) Neviem preco, ta tajna skrys a podobne srandy, ktore tam boli.