Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pokémon Snap

30.06.1999
10.12.2007
05.01.2017
26.10.2021
43
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Ve hře Pokémon Snap Vás profesor Oak pošle na ostrov Pokémon, kde máte za úkol fotografovat různé Pokémony. Jedete krajinou a fotíte pokémony, tak by se dalo shrnout to, co budete ve hře nejčastěji provádět. K tomu máte na začátku hry pouze kameru, ale postupem času Vám profesor Oak poskytne řadu vylepšení pro lepší snímky. V každém kole můžete pořídit až 60 fotografií, poté si vyberete jednu z nich, která půjde na posouzení, a za kterou jste pak hodnoceni. Hodnotí se umístění Pokémona na snímku, jde také o to, v jaké pozici ho zachytíte, jaká je jeho velikost, atd.

Ve hře naleznete 63 z původních 151 pokémonů včetně Pikachu. Hra také obsahuje 7 úrovní, ke kterým se budete muset opětovně vracet, abyste například našli skryté cíle, nebo alternativní trasu. Ve hře máte k dispozici i speciální položky, které například omráčí, přitáhnou či roztancují pokémona pro lepší snímek.

Ve verzi pro Nintendo Wii si můžete posílat fotografie s kamarády přes Wii Message Board.

Hra byla původně vydána na zařízení 64DD, které se však dobře neprodávalo, proto se vývoj přenesl na klasickou Cartridge.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.