BTW nakonec posledního jsem nakonec zvládnul obětováním jednoho života, kdy jsem ho vylákal až k hornímu okraji a pak jsem měl o nějakou tu setinu víc času:)
Nedalo mi to a nahrál jsem speedrun (viz videa), chtěl jsem to udělat bez jediné smrti, ale nějak to nešlo :)
Přehled jednotlivých misí:
- občíhnout mistru Gunárovi přihlašovací údaje, aby si dotyčný mohl vkládat hry sám a bez kontroly.
- vnutit MCZ skin pro databázi v barevné kombinaci růžová/khaki
- ukrást Memphisovi zdrojáky k DH v.3
- otrávit Walomemu v teráriu chameleona
- vypustit uživatelce romcat do postele mravence.

Hráč by měl těmto aktům nějakým způsobem zabránit.
Ale mrzí mě, že ty narážky ve hře často vyzní trapně, když člověk neví na co naráží. V té době mi to přišlo k popukání, když jsem do příběhu vměstnal spoustu hovadin co tady Pivo napovídal. Ted, když už jsem i já zapomněl na co to byla satira, to s tím vyznívá jak něco co vymyslel žák základní školy o přestávce na záchodě.
Ugro, ty bestie:) Caelos video pěkné, nakonec mi to nedalo a dohrál jsem to taky. Nejhorší bylo znovu se dostat přes druhou sekvenci uživatelů, proti tomu byl i Kostěj v klidu.

Ugro, pro příště lépe osekat ikonky, ať jejich okraje nesplývají s pozadím...:-P
Tak video je ve videích hellhousi, ovšem moc dobře se to natočit nedalo.
Těžké je to fakt dost, právě jsem z toho dotočil video. Ale já mám vycvičené prsty z Nintenda!
@ugraugra (09.08.2012 19:57): mrkni se na nějaká má videa, ve kterých je nutná obratnost a hbitost prstů (Blendimals, Prehistorik II...;) Uvidíš, že je to zkrátka můj problém a jeden z důvodů, proč se vyžívám v adventurách;)
@Fingon (09.08.2012 19:34): Myslíš tu kozatou ikonku Pookyho? Ta je asi nejjednodušší :) Stačí jí nalákat přes horní průlez co možná nejvýše a pak rychle proběhnout tím dolním vchodem. Je to fakt lehký když víš jak na to :)
@ugraugra (09.08.2012 19:27): sofistikovaného duchovního nástupce s Konvicí. Otázkou je, proč bych vlastně za někoho takového měl a chtěl hrát, radši by ten někdo měl být ve formě protivníka:) Ale zase by to nemělo zavánět kyberšikanou... Když něco nadesignuju, podíváš se na to aspoň?

Jinak jsem skončil u třetí části obrazovky druhého kola, kde je ta čekající ikonka. Vzhledem k mým neohrabaným prstům, pomalým reflexům a natěsno doléhajícím ikonkám a dírám ve zdi, kterými je možno projít, jsem poměrně bez šance. A ta hříčka popravdě ani není natolik zajímavá, abych se o to snažil (a že jsem se snažil, do tohoto místa jsem nasbíral nějakých 43 smrtí).
Když si ted po 3 letech čtu ten prologue, tak si říkám, že jsme toho Piva asi fakt neměli moc rádi. Asi jako dnes Konvici :)
Jelikož Pivova obliba prudce klesla a já už nějak nemám čas, tak bohužel musím oficiálně potvrdit, že pokračování nebude. Chtěl jsem se k tomu ještě někdy vrátit, ale od konce roku 2009 jsem na to nešáhl a ted už by další příběhy Piva nevzbudily takový ohlas.

Podělím se s vámi aspon o velmi krátké tech-demo, které aspon trochu přibližuje, jak Epizoda 2 mohla vypadat. Pod Win 7 spouštějte jako správce, jinak vám bude hra padat při ukládání.

šipka dolů - uložení (jen na označeném místě)
Enter - zahájení dialogu.
F - zobrazení fps
P - pauza
R - restart hry
B - testovací výbuchy :)

tag nebut tag slej na pyva on tu tlak je tlakhá:) jazig se přecejts muší vivíjet
Pivo: Mluv si jak chces, ale pis poradne. A temer na severu Moravy jsem docela dlouho bydlel a prekvapilo by me, ze bych to nikdy neslysel, kdyz se to tak uplne bezne pouziva, jak prohlasujes.

Vsak kdyz nemas cas nebo naladu to rozebirat, tak nerozebirej, ty sam jsi rozpoutal tuhle diskuzi "rozebirajici" reakci na den stary prispevek. My s Musou jsme si potakali, jak pises hrozne, a tim to taky mohlo skoncit, kdybys nechtel pokracovat v diskuzi s tim, ze na to vlastne nemas vubec cas ani naladu. Neprislo mi, ze bychom tvou reakci nejak vyzadovali.
Garion: Pokud chceš odkaz na stránky s odborným textem, tak toho se opravdu nedočkáš, protože tam si lidi nemůžou psát, jak se jim zlíbí. Ale to nic nemění, že na severní Moravě se docela často používá "kvůli koho" a je to v hovorech naprosto běžně používané.
Promiň, ale já prostě budu mluvit, jak mi zobák narost a omezovat se nebudu, i když vím jaký tvar je gramaticky správně, takže mé opravování je naprosto zbytečné.

A jestli chceš i jiné odkazy, tak si holt musíš hledat sám, ale zase bych inteligenci toho člověka nijak nezpochybňoval (jenom proto, protože se ti nelíbí jakým stylem píše).

EDIT: A už to nějak neřeš, já vážně nemám moc času a ani náladu to tu rozebírat. Holt já si budu psát po svém a ty to přehlížej. Čím víc budeš rýt, tím více je pravděpodobné, že budu psát hůře jen proto, abych tě tím sral.
Bursoft: Jestli si dobre vzpominam na maturitu, tak u nas se naopak tohle nezkouselo vubec a mnohem dulezitejsi byla napriklad analyza poezie :)
Garion: Právě wiki mě zmátla, ale slang to taky není. Jelikož nás na tom učitel několikrát vypekl, tak si pamatuju, že je v tom nějakej háček :D
Garion: Já to stejně podělal... Hantec je argot - oficiálně jazyk brněnské plotny. Argot je jazyk deklasovaných spol. vrstev, který vzniká původně jako krycí jazyk. Postupně se však stává módním jazykem a svoji původní funkci přestává plnit-jazyk pražské galerky, jazyk brněnské plotny, jazyk narkomanů, jazyk korupce, jazyk prostitutek. Každopádně nářečí to určitě není. Přece jen si furt něco pamatuju z té matury :D
Bursoft: No jak se to vezme, vzhledem k tomu, ze je to "nove slovo", by to mohl byt slang, na druhou stranu slang se pouziva ve spojitosti se skupinou lidi, kteri maji spolecny konicek nebo praci, kdezto nareci se spojuje s geografickou oblasti (coz je zcela jiste tento pripad), takze bych rekl, ze je to na pomezi :)
Pivo: Nekde jinde nez na Facebooku? I to je zdroj, i kdyz teda jako nejakou referenci na cesky jazyk bych se nikdy neodvazil to brat. (O urovni vypovida i to, ze v kolonce, komu se to libi, se mi objevil clovek, ktery ani neumel spravne napsat svoje jmeno.)

Vsak jsi nikdy ohled nebral, ale potom se nerozciluj, ze te opravujeme.
Garion: Třeba tady http://www.facebook.com/pages/Nehodlam-s ... ay-jsem/331111675448

btw: Na severní Moravě se to celkem používá, ale to ti asi jako Čecháčkovi uniká, tak se ti nedivím a příště mě nezapomeň zdupat za tu šalinu (se divím, že to slovou vůbec znáš a víš, že je to nářečí, já myslel v Čechách to neexistuje :-D).

btw: Kvůli takové pičoviny se tu hádám jako kokot. Ale neboj, nebudu na tebe brát ohled, jenom proto, protože ty chceš vidět a číst správnou češtinu ;-)
Pivo: To asi ctes prispevky od stejnych tataru jako jsi ty :) Jinak bych ocekaval nejaky odkaz, kdyz tvrdis, ze se to "bezne pouziva".