Bude dneska něco? Můžu tak od 18:30, jestli potřebujete 4. do party. Jestli ne, Far Cry 4 to jistí :)
Jednou se k vám nepřidám a vy hned hrajete na easy :D

Jinak ohledně toho giveawaye jak jste řešili na začátku. Dlouho tam byl kristmeister sám, tak jsem ten link poslal ještě jednomu kamarádovi, aby tam byli alespoň dva. Pak se tam přidal Victor, takže jste byli tři. No budu vám držet palce u toho puzzle giveawaye co jsem udělal včera :).
tak a je to tu, jsou tři hodiny a gameplay je konečně hotov a zveřejněn na youtube :D gameplay. Snad už naběhne lepší kvalita, než si to někdo pustí ;)

Mimochodem chlapci, nějaká lamka nám dala palec dolů u našeho prvního videa :D

EDIT. supr, už tam naskočila 720p :D už bych mohl jít spát že? Je 3:53 :D
@Psyx (10.11.2014 21:05): trošku v tý nemocnici, ale dali jsme to :D

Jináč, video bude dneska asi dýl, jelikož mi záleží, aby na to všichni mohli koukat v dobré kvalitě, tak video dávám do full HD, původní 1360x768 při 30 fps, bitrate necelých 10 000 a času 1:28:00 mělo skoro 7GB. Ale ujišťuji vás, že nepůjdu spát dříve, dokud to nebude :DD
Další puzzle giveaway!

Tento týden se bude soutěžit o DLC ke hře Payday: The Heist Payday: The Heist - Wolfpack. Jednoduše odpovězte na 4 otázky v tomto puzzlu. Téma puzzlu je konkrétní mise v payday, kterou jsme prošli s několika DHařany. Zde je gameplay. Puzzle se týká pouze první poloviny videa, kdy jsme hráli v bance, takže si to nemusíte pouštět celé :D.

Čas na splnění puzzlu máte do soboty večer, kdy steamgifts giveaway končí.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!
Tento týden jsem si pro vás připravil něco speciálního. Místo puzzlu jsem se rozhodl udělat menší akci. Vaším úkolem je si se mnou zahrát Payday: The Heist a pokud se na konci mise objevíte ve statistikách na místě hráče s nejvíce zabitími, nejlepší přesností nebo nejvíce zabitými speciálními nepřáteli, dostanete link na private steamgifts giveaway o DLC Payday: The Heist - Wolfpack. Na hře se můžeme kdykoliv domluvit přes steam nebo zde na DH v profilu hry :). Akce trvá do neděle večer!
Jestli bude místo a nevadí že nemám mikrák, klidně se vetřu.
Ono to chvíli trvá, než se to dočte do té nejvyšší kvality, takže je to nejdříve jen v kvalitě mizerné, nie?