Palworld

Nehotová verze
19.01.2024

Akční survival hra Palworld, jenž je nejnovějším počinem nezávislého herního studia Pocketpair. V této hře se stanete trosečníkem na tajemném souostroví, kde bude vaším úkolem těžit suroviny, obstarávat si jídlo, postavit si základnu a prozkoumávat svět.

V herním světě najdete více než 100 unikátních druhů tvorů zvaných Pals. Tyto Pals můžete lovit, chytat a ochočovat, čímž se z nich stanou vaši společníci, kteří mohou bojovat po vašem boku, případně vám pomáhat při stavbě vaší základny nebo těžbou surovin a nebo jim můžete zadat práci ve vaší základně, kterou budou vykonávat i po dobu, kdy budete prozkoumávat herní svět a tím v podstatě tyto výrobní procesy do jisté míry automatizovat.

Ve hře za různé aktivity získáváté zkušenosti, které postupně zvyšují vaší úroveň. S každou novou úrovní získáte technologické body, za které si můžete kupovat nové technologie, budovy a zbraně.

Do světa Palworld můžete vyrazit sami nebo s dalšími hráči buďto skrze online kooperační mód až pro 4 hráče nebo vám hra umožní vytvořit si vlastní server pro až 32 hráčů skrze nástroj, který dostanete při koupi spolu se hrou.

@Blaiddtom (31.01.2024 11:37): Já to beru tak, že použili co použili, dokud je někdo nezažaluje, za pokémony, za strom dovednosti z arku atd, tak je to stále inspirace :)
Uvidíme zda to dodělají, ale když to hraje 6mil hráčů, tak ta možnost je.