@Blaiddtom (31.01.2024 11:37): Já to beru tak, že použili co použili, dokud je někdo nezažaluje, za pokémony, za strom dovednosti z arku atd, tak je to stále inspirace :)
Uvidíme zda to dodělají, ale když to hraje 6mil hráčů, tak ta možnost je.
@Strady (30.01.2024 16:04): no ono je hlavne rozdiel sa niecim inspirovat a doslova to 1:1 okopirovat...za to si nezasluzia ziadnu chvalu..vo vysledku je survival cast hry slabucka a vacsinu casu aj nefunkcna, nastavit palov aby robili to co maju je velka bolest...a pocit z progresu je nulovy
to ze doteraz nedokoncili ich predchadzajuci projekt je taktiez varovny signal
@Blaiddtom (30.01.2024 14:09): Prostě a jednoduše spojili to co lidi momentálně baví a dali to do jednoho. To jako by si řekl, že jakákoliv Survivors alias Bullet Heaven cashgrab jelikož vznikly po Vampire Survivors.
Zkusili to a vyšlo to, Vampire Survivors to taky zkusil a vyšlo to.
@Ross (29.01.2024 20:49): f2p by som asi neocakaval, kedze to neni onlinovka..aj ked by ma to uplne neprekvapilo..ta hra posobi ako cisty cashgrab, ktory do nebies vyhajpovali streameri... v palworlde nie je absolutne ziadna vlastna tvorba a len parazituje na praci inych vyvojarov... chytanie palov musim uznat ze ma bavi(pokemon nostalgia), ale survival cast hry je velmi slabucka a odradza ma pokracovat...dufam ze za to co zarobili budu aspon pumpovat obsah a hlavne pridaju nejaku vlastnu tvorbu a napady...potencial tam je
@AlieN (29.01.2024 21:00): pravda, já hru srovnával spíše s Fall Guys nebo Rocket League a podobnými masivně mp hrami. Kde to právě zvykem je.
Je fakt, že Ark je úplně jiná hra, než co jsem zmínil.
Očekávám, že tato hra bude brzy F2P, stačí si jen počkat na pokles zájmu. Jak u je u takových her zvykem.