Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Offworld Trading Company

28.04.2016
75
8 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Po kolonizaci Marsu zde bylo umožněno soukromým společnostem pronajmutí pozemku a vy se ujímáte role právě jedné takové společnosti, která chce z planety vytěžit maximální profit. Stejnou šanci však dostali také vaši rivalové, takže se připravte na tuhý konkurenční boj. Zbraně a tanky však můžete tentokrát nechat doma, v této strategii se totiž bojuje pouze obchodem.

Jedná se o real-timovou obchodní strategii, ve které máte za úkol vyštípat konkurenci a stát se jediným hráčem na trhu. Nejdůležitější komoditou jsou zde proto peníze, za které si stavíte další doly, továrny, potřebné suroviny a za které kupujete též akcie ostatních společností. Nemusíte se ovšem spoléhat jen na legální praktiky. Na černém trhu si lze pronajmout také pomoc vesmírných pirátů nebo hackerů, kteří budou snahy vašich oponentů sabotovat. Hra je zaměřená spíše na rychlý vývoj a obchod, než na opatrný postup, a proto každý "zápas" zabere jen něco přes půl hodiny.

Na hře se mimo jiné podílel bývalý hlavní designér Civilization IV Soren Johnson.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Možná je to jen má chyba, ale dlouho už jsem nehrál tak svěží a dynamickou strategii. Čas zde utíká jak Jamajčan na steroidech.

Rychle, a ještě rychleji.

Jak to, že ještě nemáte domovskou základnu? Rychle, než konkurence zabere nejlepší claimy! Ale ostatní už staví doly a lomy? Tak to je třeba postavit továrnu na zpracování rudy, dokud je surovina levná a produkt drahý! Rychle koupit, rychle prodat. Tempo frenetické střílečky a firemní strategie obchodního tycoonu. Tak se tahle hra hraje! Ale vy chcete i vyhrávat? Tak to byste měli šlápnout na plyn: tady nikdo na nikoho nečeká.
Takže už chápete, že rychlost je klíčem k úspěchu? Tak to byste přece jen mohli mít nějakou šanci. Obchodovat na burze dnes přece umí každý, a výrobní řetězce jste stavíte už roky v The Settlers.

Takže neztrácejte čas dalším čtení. Je třeba obchodovat! Offworld trade company za slušnou cenu? KUPUJU!!


Herní výzva 2016, kat. 2

Pro: rychlé a neskutečně zábavné, hledate jinou strategii? pravě jste ji našli

Proti: ne každý má obchodního ducha

+15