@Zx Atari 500 (08.05.2013 11:05): Ano doba dohrání tam napsana je a u me s prestavkama cinila 12 hodin, coz je kravina, protoze jsem to dohral za 8 hodin -2 hodiny prestavky.Mam tuseni, ze jsem mel 12-13 level.Ted jsem to akorat dohral.Nejlepsi kartu povazuju paladina a maga.Nejvetsi paseku udelali nekromanti a barbari

Skoda jen, ze kdyby kancler nemel takovou nenavist k elfum a trpaslikum tak by to bylo zajimavejsi a nemyslim si, ze uz bylo jasny, kdo za tim stojí.Ja jsem cekal, ze to je jen trik, jak nas oblafnout bohuzel ..
Lzi? myslis ze mam duvod si tady vymejslet a lhat? :D To jako vazne? :D Se prober chlape :) Mno hele nehodlam se s tebou hadat. Hru sem dohral a popsal sem jak. Nikam sem se nehnal proste sem si odpoledne sed a vecer dohrano. Skoda ze sem to smazal ukazal bych ti screen tam je i napsana doba dohrani. Podotykam prolezl jsem vsechny destinace a nasel kazdou skrys hral all areny atd.....
@Zx Atari 500 (30.04.2013 21:50): Je to marny , je to marny, je to marny..Pripada mi , jako kdybys hral prvnich par minut. Uz jenom ty lzi, ze ti vystaci karty, co jsi nasel a nebo, ze goldy se nedaj vyuzit.. Jediny s cim souhlasim, ze ty souboje by mohly byt tezsi to ano.Pontencial mela a vyuzila. Nevim kolik karetnich her si hral, ale tohle je jedna z mala karetnich her , ktera neni nudna..

Doba hratelnosti 3 hodiny? Tak urcite ..To byla spis klikacka a honem honem at uz to mam dohrane.
@Josef (komentář): Dejme tomu ze hra byla ukoncena v pulce na tom asi neco i bude. Ale to ze princip hry je naprosto nedotazenej uz na to svadet nejde. Za celou hru sem si vystacil s kartama ktery sem nasel a ty goldy co tam sbiras sou tak k nicemu. To same karty bojovniku. Dve startovni + nejak co sem dostal. Nakonci hry sem mel snad 90k penez a celkem k nicemu. A souboje zadna vyzva ani v jednom me pocitac neprinutil premejslet nad nejakou taktikou :( JA se na tu hru tesil ale fakt me to strasne zklamalo protoze potencial to melo urcite velkej. Skoda no