Noctropolis has, perhaps, the worst case of the all-purpose 'use' button that I have seen in any game. Enter a location and click on 'use' then click on an item in your inventory, if it's the correct object for that room then good old Darksheer will do the rest, even interacting with objects you may not have noticed.

:))

Náhodou to je dobrá věc.
@Drolin (komentář): Je strasne videt, ze jsi tou hrou jen prolitl, proc trochu vic nezminis tu verzi, kterou jsi hral s tim podle vseho zapnutym cheatem, takze se vsechny predmety pouzivaly samy? Ma neco podobnyho vubec smysl hrat? Ale tak ty jsi navyklej na ty vizualni novely s minimem hracovy snahy, ktery se hrajou samy.
@Drolin (13.04.2019 10:03): To je fakt. Ty jsi úplně jiná liga. Catherine máš rozehráno už 2 měsíce, Obra Dinn 4 měsíce a konec stále v nedohlednu. Pro pařana jsou to hry na jeden víkend. Přesuň si to do kategorie "nainstalováno", když vůbec nic nehraješ.
@GodOfTheSick (13.04.2019 09:59): Ten tam je zaplý vždy. Ale ty si jako vždy hrál nějakou pirátskou verzi...

Atmosféra právě nic moc, moc si to hraje na nerdí svět komixu (některé výkony "herců" jsou ale super, jako i banda černochů a hispánců klasicky postávajících u hořícího sudu). Ale jako taková příjemná odechovka ala Alien Incident proč ne.

Jinak tento rok si nějaký bídný, dohrál si jen z klasických adventur Wet Dreams Don't Dry. Já úplně jiná liga.
@Drolin (12.04.2019 20:03): Když jsi to hrál se zapnutým čítem na automatické řešení rébusů, tak se nediv, že to bylo krátké. Jinak atmosféra hry je jedna z nejlepších v adventurách vůbec, takže to vybízí k dlouhému rochnění.
@90210 (12.04.2019 19:39): Zkus Steam verzi, která řeší ovládání. Pak je Noctropolis docela jednoduchý (automatické použito předmětů přes use) a zábava. Jen to je docela krátké. Čekej komentář.
Nebylo to špatné, ovšem čekal jsem více. Nebo už jsem jen na atmosféru a příběhy u adventur příliš náročný.

Zpracováním a městečkem plným šílenců to trochu připomíná Harvester, takže palec nahorů.