Nioh: Dragon of the North

02.05.2017
07.11.2017
05.02.2021

rozšíření

První ze tří DLC pro akční RPG Nioh sleduje osud Williama poté, co se opět vrátí do Japonska ze své domovské Anglie. Dragon of the North obsahuje 10 nových hlavních i vedlejších misí, novou výbavu včetně obouručních odachi mečů, nové nepřátele a dva nové guardian spirity. Příběh nám představí ambiciózního Lorda Masamune Date, známého také jako "One-Eyed Dragon", který chce narušit období míru v Japonsku.

Rozšíření navíc přidává novou post-game úroveň Way of the Demon, která se dá považovat za NG+2. Tato obtížnost obsahuje mise od úrovně 450 do úrovně 720 a mimo jiné umožňuje získat výbavu nad úrovní 150 a vylepšit své guardian spirity až do úrovně 40.

Kdyby někdo chtěl tip na build, se kterým projede toto DLC jak horký nůž máslem i na úrovni kolem 100, tak Iga Jonin full set (dá se snadno vydropovat z revenantů), netopýr + králík, co největší dexterity a Concealment Ninja Mystic Art. Namemorovat shurikeny, kunaie a storm kunaie a vše padne dřív než se k vám dokáže dostat včetně bossů. Až je to vlastně nuda, takže doporučuji jen těm, co se chystají na vyšší obtížnosti nebo to nějak doklepat a odinstalovat.

Edit: experimentuji s tím teď a možná místo králíka bude o kousek lepší jako secondary ta nová dlc kočka + dmg throw weapons zvedá i pasivka na thrust dmg ze spearu.