@Yarwen (komentář): Jak ja se toho tehdy nahral, stahoval si aktualnI dresy, areny a masky golmanu a xichty nebo fotky. Upravoval statistky,pac puvodni byly mnohdy pritazeny za vlasy. Nebyl problem porazet komp I na hard, ale hrac potreboval v tymu alespon jednoho hrace s shooting nad 90 a symbolem hokejky,ktery golmana bud propalil,nebo alespon sestrelil na zem a dojizdejici hrac daval do prazdny. Najezdy tady byly narozdil od 2000 k nicemu. Byla to proste arkada :)
[přesunuto z komentářů]

NHLko je vedle těch mých oblíbených simulací asi nejvíc a strávili jsme u něj hodně času a pochybuju, že EA přijde ještě s něčím lepším.
Nějaký tip jak to rozjet na Win 7? Hra mi jde spustit normálně. V menu si navolím zápas, ale spadne to na plochu v momentě, kdy by se hra měla přepojit na ledovou plochu.
hej já mám na tom perfektní závislost =D ale potřebuju poradit, v NHL challenge na úrovni B je úkol dej vítezný gól v nastaveném čase...to jako musim remizovat aby bylo prodloužení nebo jak?
já teď odstartoval sezónu kde mám nastaveno 89 zápasů a víte co je nejtěžší?? Splnic NHL Challenge na třetí úrovni =D
@Aaron_Hill (03.03.2012 16:47): Samozřejmě obojí. Vždycky potěší porazit kvalitního soupeře. Člověka se stejným týmem. Nebo počítače, co má silný tým, se slabým týmem bez shooterů či prasat na nejtěžší obtížnost.
Všivák: Tak co je ta největší výzva? Vyhrát na nejtěžší obtížnost Stanlyecup, nebo multiplayer? :D