@morlun (23.05.2021 13:37): obávám se, že se nedočkáme. Už od NHL17 se čekal nový Frostbite engine jako u FIFA 17 a nic. To dřív vyjde NHL na PC. :) samozřejmě to se nikdy nestane, známe EA.
@morlun (komentář): To děláš dobře. Mám NHL 17 4 roky a jako svátečnímu hokejistovi mě úplně stačí, navíc NHL 19 byla "zadarmo" v rámci GOLD na Xbox, nevím jak na PS.
Uvažoval jsem kratičkou chviličku o koupi NHL 21, ale když vidím stále stejně zastaralý grafický engine, a celkově propastný rozdíl mezi kvalitou FIFA her a NHL her (už i FIFA 17 vypadá znatelné lépe a to se týče i hratelnosti!), tak jsem raději zakoupil FIFA 21 kde je to alespoň sázka na jistotu. A přitom to jsem byl dříve téměř výhradně hokejový fanda. FIFA je proti NHL v každém, každičkém směru lepší hrou. Jen tam nejsou puky, led a hokejky.

OSTUDA, EA by se mělo stydět za to co prodává každý rok pod značkou NHL.
Doteď jsem si naivně myslel že chybami trpí jen hry na PC ale ejhle! Po pár letech pauzy se děti rozhodly že se naučí hokej. Dám týmový training a spustím hru a heleme se! Ono totiž hra z ničeho nic na chvíli zamrzne při hře dvou hráčů, a pak zase jede jako by se nechumelilo. V normálních zápasech s AI ten problém není.

odkaz
odkaz

Tak se mi zdá že EA na zákazníky pěkně kašle.
@Cobot (21.06.2019 09:39): mě přišlo, že NHL 18 nemá nic navíc co by nemělo NHL 17 ale pokud je tam dobrý tutorial jen dobře. Pravděpodobně bude z NHL 18 importovaný v NHL 19. :)

@Charllize (21.06.2019 09:41): jasně že si je nechávají, já mam taky doma krabicovku s NHL 17 a o žádném novém ročníku do doby než tam bude engine z FIFA ani neuvažuji. Automaticky zamítnuto. Se ani nedivím že to Microsoft dal "zadarmo". Je moc hezké že mohu hrát v teplákách venku na jezeře. :) To je asi tak jediná novinka.
@Charllize (21.06.2019 09:41): Vůbec bych se nedivil, kdyby Česko tvořilo podstatnou část prodejů. A fify je všude spousta, protože si nejspíš lidi kupují fakt každý ročník. Však taky minulé ročníky mají bazarovou hodnotu dvou petek Braníka...
@Rapier (21.06.2019 07:14): Pro mě, kdo nehrál NHL deset let je bazarová NHL18 super. Pokud vím má oproti 17tce navíc dost komplexní tréning (tutorial). Za ten jsem rád, protože NHL se hraje úplně jinak než v minulosti. Odehrál jsem už asi půlku sezony a baví mě to. Starej engine ani soupisky mi oproti minulosti vůbec nevadí. Kdybych to kupoval každej rok tak bych asi skuhral, ale takhle úplně v pohodě.

Sportovní hry od EA jsou jen obal pro kartičkovej business. NHL vydělává nejmíň, tak logicky kravaťáky z EA nezajímá. V kolika zemích hokej frčí? Novej engie možná s novejma konzolema.
Tak člověk nemůže čekat zázraky od série, která má meziročně tak velké poklesy prodejů, že ji předčí kdejaká pixelartová indie plošinovka. Ovšem čekal jsem, že bude nový engine aspoň, když už u zbylých EA Sports her na něj přešli. Nejspíš si to nechávají na next gen příští rok no... pokud teda 20 nebude poslední díl na nějakou dobu. To bych se taky nedivil :)
Na Xbox jsme dostali NHL 19 zdarma v rámci GOLD, NHL 20 opět bude na starém engine, opět nepřinese nic (rozuměj moc) nového, a opět nebude na PC. :) Takže si ji opět nekoupím. Zlatá FIFA.