Tak ledy už se hnuly. Už jsem se dostal k autu třídy A. Teď jen vydělat 20000. Ale na tom zkušebním závodu to jde pomalu. Snad není potřeba nějakej tuning. Snad se posunu v základu.
Ta obtížnost :-( Ještě, že jsem to na Xboxu koupil jen za tři kila. Ale snad se do toho ještě dostanu. Prej to je jenom ze začátku.
Docela zajímavé, že to jede také na Frostbite enginu. Já furt proč se mi ta hra zdá tak ošklivá. Nějak jsem si s tímhle enginem vůbec nesedl a proti hrám na něm asi už budu vždy zaujatý. Ale tak... Tady se mi grafika nejdřív nelíbila a až pak jsem zjistil, že to na něm jede.
Zdejší reakce mě snad donutí si to minimálně konečně vyzkoušet :D hra mě zaujala hned svým trailerem, a hudba mi naprosto vyhovuje.
@marwel (23.02.2023 12:47): Za mě jednoznačně Flatout 2, ale spěšně jsem si na YouTube prolétl soundtrack k Tebou zmíněnému Dirt 2 a je také velmi dobrý. Hru jsem bohužel dosud pořádně nehrál, protože hraju na laptopu a na klávesnici je nehratelná.

@Naginata (23.02.2023 12:51): Projel jsem spěšně i Tebou zmíněné soundtracky a zejména první dvě hry budou mít hudební doprovod na podobné úrovni jako Flatout 2. Burnout sérii jsem dosud také nehrál. NFS Pro Street má mix (hard)rocku, elektra a rapu - takže ideální vyvážení pro fandy městských závodů.
@Naginata (22.02.2023 14:17): Heat nemohl byt zase tak spatny kdyz si nepamatuji, ze by me sral. :D

Kdyz uz jsme u tech soundtracku jaky licencovany soundtrack v zavodni hre povazujete za nejlepsi? Ocekavam, ze tu zminite takove ty klasiky jako Underground 2 nebo Flatout. Za me jednoznacne Dirt 2. Muzu na Spotify vyhledat playlist, nahodne vybrat song a bude to pecka. Muj nejposlouchanejsi playlist na Spotify. :)
@Naginata (22.02.2023 14:17): Já tedy rozhodně ne. Ten dnešní mainstreamový rádoby rap sociálních sítí ignoruji. EA chce oživit hru městských závodů ve stylu Underground 2 a fanouškům naservírují takovýhle hudební paskvil. Další šílenosti jsou rozhovory mezi protagonisty příběhu. Baví se ve věku dvacetiletých až třicetiletých jak nějací pubertální děti. Ostatně pro tuto skupinu je hra také určena. Kreslenou grafiku postav v anime stylu bych ještě jakž takž přijal, ale kreslené efekty při závodění mně osobně velice vadí a nejede přes ně vlak. Tuto hru ignoruji, dokud nebude například víkend zdarma na Steamu.
No nevypadá to špatně, a grafika mi nevadí, ale taky si myslím, že ten soundtrack je fakt hrůza, kdysi měl NFS dobrý mix rocku, hip hopu a elektronické hudby ale v tomhle opravdu není jedna jediná dobrá skladba, výrazná hudba opravsdu umí udělat rozdíl v kvalitě hry. Slyšeli jste někdy horší licensovaný soundtrack než tohle a Heat?
V té recenzi je o jízdním modelu jedna věta, a ta ho ani nepopisuje. Vtipné.
Za současnou cenu je to samozřejmě nesmysl. Já hraju hry většinou léta po vydání, takže já si to odchytnu ve výprodeji.

Battlefield, ten už exitoval no :D
Na games vyzdvihují to, co vortex vytýká. A proto nejlepší je si to zahrát a udělat si názor sám.
@David_Cravford (07.12.2022 19:08): Jediné, co na té hře stojí za zmínku je vozový park s téměř 120 auty a grafická stránka s výjimkou těch šílených kreslených "anime" efektů okolo auta. Dialogy mezi charaktery jsou jako komunikace lidí z jiné planety, jízdní model je extrémně arkádový - prorazit vozidla a lampy při jakékoliv rychlosti jako nůž máslem je vážně úsměvné. O soundtracku se bavit ani nebudu, naštěstí jde vypnout. Z toho, co jsem viděl, bych hru hodnotil maximálně 4/10.

@Paul (07.12.2022 19:02): Upřímně, neznám herní sérii, kterou by EA nezprasilo. Bohužel.
@Paul (07.12.2022 19:02): Myslím si že Heat byl správným směrem kupředu, nicméně tohle nemá ani vlastní identitu. Má to stejné prvky jako Heat a jediná inovace je v podobě dětinských vanity efektů, které mělo Crew 2 už x let zpátky. Crew 2 mi aspoň dává možnosti ty nesmysly povypínat nicméně, což tady chybí.
Pamatuju si i dobu kdy závodní hry měli výbornej soundtrack, Flatout 2 hlavně :))
@Dunemaster (07.12.2022 16:30): Zkoušel jsem ten trial cca dvě hodiny a za mě je to stejnej odpadek jako posledních asi 10 dílů :) Místo aut vznášedla (neexistující fyzika), žádnej pohled z auta, catch-up a žádnej příjemnej pocit z výhry, cringe dialogy. A i grafika je slabší než ve Forzách (nebo 8 let starém Driveclubu), ikdyž ošklivá není.

Proti gustu..pokud to někoho baví, tak prosím. Ale mě štve co EA s touhle kdysi legendární značkou dělá.
Hraje uz nekdo? Z recenze na Vortexu citim, ze je to to stejne jako Heat, a ten me docela bavil. Stve me ten poloprazdny svet, v tom NFSU 2 zustava neprekonan. :) Pockam asi na EA Play, protoze za plnou se mi to ted nechce.
Ne, že by na tom nějak extra záleželo, ale tenhle vizuál se určitě neřadí do anime grafiky, jak je psáno v popisu.