Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Need for Speed: Most Wanted 5-1-0

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
15.11.2005 PSP
Vývojáři:
Handheldová verze dílu Most Wanted (2005) ze série Need for Speed. Jak již název napovídá, jde opět o pouliční závody a číslo 510 v názvu tak představuje Kalifornské rádiové označení zdejší policie pro ilegální závody.

Kariérní mód nabídné rovných 75 závodů a jediný cíl je vyšplhat v žebříčku na první příčku. Chybí tak veškeré příběhové cutscény z originálního Most Wanted. V jednotlivých módech nečekají pouhé závody, ale i honičky s policií či plnění různých Challenges. Novinkou je mód Tuner Takedown, ve kterém se hráč ujme role policie a snaží se v časovém limitu vyřadit závodníky, a také Double Down v němž je potřeba naplnit při závodu heat meter, který láká větší množství policie. Volná jízda městem ale tentokrát chybí.

Vozidel je celkem 16 včetně licencovaných značek jako BMW, Porsche, Mitsubishi a další. Klasicky je lze upravovat a nakupovat za body vydělané při plnění jednotlivých závodů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.