Need for Speed: Most Wanted 5-1-0

15.11.2005

Handheldová verze dílu Most Wanted (2005) ze série Need for Speed. Jak již název napovídá, jde opět o pouliční závody a číslo 510 v názvu tak představuje Kalifornské rádiové označení zdejší policie pro ilegální závody.

Kariérní mód nabídné rovných 75 závodů a jediný cíl je vyšplhat v žebříčku na první příčku. Chybí tak veškeré příběhové cutscény z originálního Most Wanted. V jednotlivých módech nečekají pouhé závody, ale i honičky s policií či plnění různých Challenges. Novinkou je mód Tuner Takedown, ve kterém se hráč ujme role policie a snaží se v časovém limitu vyřadit závodníky, a také Double Down v němž je potřeba naplnit při závodu heat meter, který láká větší množství policie. Volná jízda městem ale tentokrát chybí.

Vozidel je celkem 16 včetně licencovaných značek jako BMW, Porsche, Mitsubishi a další. Klasicky je lze upravovat a nakupovat za body vydělané při plnění jednotlivých závodů.

Meh, vzdal jsem to. Ta obtížnost je ujetá. Odmítám s tím trávit hodiny a hodiny. Efekt náhody je příliš velký, odměna příliš malá.