Meh, vzdal jsem to. Ta obtížnost je ujetá. Odmítám s tím trávit hodiny a hodiny. Efekt náhody je příliš velký, odměna příliš malá.
Tak jsem si řekl, že to přeci nevzdám a půjdu na to od lesa... hodil jsem PPSSPP do kompa, v ruce Xbox ovladač, obraz na 55" ve 4K120 a tím pádem to musí být přeci směšně jednoduchá fraška... akorát že vůbec :-D Je to furt stejnej brutál. No jsem na blacklistu #5. To už musím dát.
Ta obtížnost je absurdní. Jsem na 6. místě blacklistu a chybí mi jeden závod, abych se posunul dál. Pro postup je bohužel, na rozdíl od Need for Speed Carbon: Own The City, potřeba udělat všechny. Rychlost hry je šílená, množství fízlů, kteří do mě furt ze všech stran jebou je otravný a hlavně catch up snad ani neexistuje. V podstatě jedinou šancí na výhru je, že AI někde před cílem zasáhne provoz. Každý závod mi zabere desítky pokusů, a to upozorňuju, že používám mid-race save states. Kdybych měl jet každý závod vcelku, tak už bych s tím musel seknout. Pitomý je, že když si člověk koupí lepší auto, tak výhrama v závodech odemyká upgrady. Jenže když je nové auto v sérii pomalejší, než to předchozí s tuningem, tak se člověk nechytá, nevyhrává a nic neodemkne.