Dohráno. Poslední turnaj byl dost masakr. Splnilo to účel. Zběsilé, absurdně rychlé závody, ale v reálných prostředích. S ohledem na členitost tratí a obvyklou rychlost musel být docela kunšt to odladit, aby se to vůbec dalo nějak hrát. Občas se člověk rozseká, ani neví proč, ale jinak je to v pohodě hratelné a zábavné. Kdo chce dělat několikset metrové skoky přes lesy a údolí, může se do této hry směle pustit.
@Fritol (24.03.2014 23:09): Jen bych dodal, že to má servery down, takže je to bez online mulťáku. Nejde už ani založit online účet. Takže jedině přes LAN, škoda. Ale za euro to vypadá jako hodně fajn hra na vyřádění.
Tak CoJ byly perfektní hry, lepší než nějaký blbý Gun :-) Ale s tímhle se fakt hodně sekli, to by byly nepřirozené, to by mi ani nijak moc celkově nevadilo (prostě arkáda), ale ta otřesná fyzika, kde člověk přežije čelní náraz ve dvoustovce, pak lehce o něco zavadí a vyrýpe se.....apod. ptákovin tam bylo docela hodně.
tak to je radna mazanice...cekal jsem, ze to aspon v nakych ohledech bude atakovat Pure, ale ani zdaleka, tak neprirozene zavody sem nejel nekolik let, no snad pro autory dobra zkusenost, ze se odvratili od FPS, ale at to radej v kategorii zavodu uz nezkouseji, uz jejich kone v CoJ nebyli idealni :)

jak todle muze nekoho bavit? to sou veci :D
Nadprůměrná hra. 6 až 7 z 10.Jakmile si projedete všechny mise, tak už není o co stát a hra je jen recykluje v různejch eventech ve kterejch vlastně děláte všechno jako vždycky. Některý mapy sou skvělý některý sou frustrující.(zabahněný lesy v horách)Kdyby tam nebyl ten závraťovej efekt na horský dráze byl by to prostě průměr.
Pivo: S/S sem se nahral dost, ale singl sem nehral, kazdopadne je to casem jasna koupe, jelikoz me to desne zaujalo jako naposledy Pure, ktere jsem nedavno koupil, az budu mit odehrano prejdu na S/S, BRS jsou proste skvely vyvojari a ty hry jsou skvele,urcite oziveni zavodnich her, jeste ze zavodnich me zaujal DIRT 2, kde mi ovsem vadi okruhy, jinak to jde ze zavodnimi hrami dost z kopce:( naild mi nejde pres rypak :) prijde mi to jako oskubany Pure, navic Pure ma nadupany OST :) s recenzemi kolem 6/10 asi ani nebu ztracet cas, kdyz mam Pure...
Je to strašně sterilní, stereotypní, a od začátku do půlky (dál sem to nehrál) se ti jezdí furt absolutně naprosto stejně po celou tu dobu, a jezdíš po naprosto absolutně stejných tratích, jen pokrytých odlišnýma texturama. Herní náplň je prostě žalostně zoufale chudá a s takovým Pure se nemůže rovnat v žádném směru (nemluvím jenom o vylomeninách).
Fg: Obě to jsou dobré hry, ale ty jsi hrál Split/Second? (tady mě jen ten soundtrack trochu zklamal, ale jinak to šlo) :-)

Nejlépe by se ale tahle hra dala srovnat s Pure a mrzí mě, že tady nejsou nějaké ty extrémní vylomeniny a kousky během skoků a tohle je nejčastěji kritizovaná věc i v recenzích. Hře by to dodalo šťávu, ale i tak se to podle gameplay videí nezdá nějaké hrozné. Třeba časem vyzkoušet.
Není těžký tuhle hru přehlídnout. Stejně tak sem náhodou zjistil že vyšlo na PC: MX vs ATV Reflex.
zajimave, ze se o hre vuuubec nemluvi, jen jedina ceska recenze 6/10
Cubullus :díky za koment,těším se na to a sem rád že máš taky rád split second :)
Vic: No já se těším též a druhá věc co mě těší, je že teď už snad Techland konečně dodělá a vydá Dead Island :P