@Chuck (06.08.2014 21:52): Ono, hra má velmi vyrovnané kvality - osobně bych předpovídal, že se Murdered většině recenzentům bude líbit a půjde o osmičkový titul.

Já se také bavil, stylem start-finiš, nicméně s rozplétáním děje napětí, a tedy i zábava z hraní, stoupá :).
@Chuck (06.08.2014 21:41): Aha, tak to jsi přibližně v polovině :). Zbývají tři větší lokace.

Nicméně myslím, že druhá polovina je o chlup zábavnější (tedy dohrál jsem ji najednou za jeden večer).
Jaká je zhruba herní doba? Ne, že by mě to nudilo, aspoň teda zatím ne.
Za mě zatím milé překvapení. Baví mě sbírání těch věcí, město je malé takže to není nijak přeplacaný a řešit případy je něco jako levnější L. A. Noire. hraju 2 hodiny a za mě spíše pozitivum. Jen doufám že to nebude tak krátké jak tu plno lidí říká :-)
Děkuji Grommirovi za postnutí češtiny! Není to tak dávno, co jsem četl, že se s ní nepočítá. A funguje včetně diakritiky!
Půlhodina za mnou a jeví se to zatím velmi zajímavě! Ale nejdřív jedno a pak druhé. :-)
@účet smazán (07.06.2014 18:42): Mňa to v podstate bavilo, ale ako som písal hlavne príbehovo. Možno to mohlo byť lepšie, ale po tejto stránke mi to naozaj sadlo. Podobne ladené príbehy mám rád a vďaka tomu som dokázal zobrať na milosť aj opakujúci sa gameplay bez akýchkoľvek výrazných inovácií. Nad finálnym hodnotením stále váham, len ma skrátka mrzí, že hra mohla byť oveľa zábavnejšia. Potenciál tu rozhodne bol.
@M.a.t.t. (06.06.2014 18:04): Finýto. Sice story nepatří k těm nejbrilantnějším, ale jsem víceméně spokojená. Ostudu kriminálkám Murdered neudělalo.

//nepovedlo se mi sehnat všechny trofie na odkrytí těch povídek. Sesbíráno jen: O tom popáleným člověku žebrajícího prachy u tý dálnice (Eternal Flames), mrtvola v bojleru (Watery Grave), spoustaný vrah ve cvokhausu (Man in the Box) a dívčí tělo ve zvonici (Bell Tower Banshee). :/

Byl by někdo ochoten mi stručně převyprávět o co šlo v (klidně do pošty): Stalwart Specter, The Heirloom, Terror on the Tracks a Ashes to Ashes? Neskonalé díky předem.

Tak to zase nebylo uplne nejhorsi, jen ta delka je opravdu tristni a scenar nekdy vylozene k smichu (vystizne to podala recenze na tiscali games). Kazdopadne ta atmosfera na me fungovala a ty demoni mi kolikrat zpusobili peknou husi kuzi. Pokud clovek nesbira collectibles a neplni vsechny vedlejsi ukoly (ja po ceste narazil a udelal jen tri), tak se delkou dostava na cca 4 hodiny.
Fu... to je zlé když mám problém s 32bitovým OS už i u adventur. Prosím tam nahoře, aspoň evil within ať rozjedu a už dám tomu počítači herní pokoj. :D
Zatim mam odehrano tak 2 hodky, jestli se gameplay nezrychli, tak asi koncim.
@účet smazán (05.06.2014 14:42): Tiež mám dojem, že argumenty niektorých recenzentov sú sporné, s tým, že skutočný nedostatok vypichnú len občas. Hra by sa pritom určite dala spracovať aj lepšie, ale to by sa nej muselo ujať štúdio s väčšími skúsenosťami. Gameplay ako celok bohužiaľ nie je ničím výnimočný, ale oceňujem aspoň snahu ozvláštniť ho, či už zbieraním collectibles alebo aj cez niektoré menej časté herné vsuvky. Ale body to u mňa získava hlavne za príbeh.
Že Murdered získá tak rozporuplná hodnocení v recenzích jsem teda neočekávala. Co byste taky chtěli od detektivní adventury? Nonstop akci? Pff. Zatím nejsem z hraní znechucená, detektivky byly odjakživa o pomalém tempu, dávkovaném napětí. Tak nechápu ty cavyky.

// Rovněž by měl mít hráč krimi krevní skupinu z filmů, seriálů, p&c adventur | trpělivost, aby byl správně naladěn.

// štvou mě momentálně ty collectibles trophies, pokaždé mi zbývá do odkrytí krimi příběhu jedna trofej. grrr Zpětně se dohledat pravděpodobně nedají. :/
Ještě včera, kdyby se mě někdo na Murdered zeptal, tak odpovím: "To je to LA Noire 2, ne?"

Dnes ráno jsem se rozhodl, že si to koupím. Jen prostě tak.
Ako keby tvorcovia velmi nemali co ukazovat. Kampan slaba a vlastne uz o mesiac je to vonku. Zatial ma ta hra absolutne nezaujima.