MotoGP 13

21.06.2013
17.09.2013

Jedná se o závodní simulaci motorek s licencí MotoGP pro rok 2013. Naleznete zde všechny oficiální jezdce (Alex Marquez, Arthur Sissis, Jakub Kornfeil za Moto3, Simone Corsi, Sandro Cortese, Thomas Luthi za Moto2 a samozřejmě Valentino Rossi, Dani Pedrosa, Jorge Lorenzo za MotoGP), týmy i tratě (Jerez, Malaysie nebo Katar) pro letošní sezónu. Samozřejmě ve všech třech kategoriích.

Hra nabídne několik režimů. Klasické offline (single session, championship, career) a multiplayer v podobě online hraní. Samozřejmostí je velká možnost nastavení simulace (pomoc při brzdění, zatáčení, kontrola trakce atd.). Od občasných závodníků po hardcore nadšence. Dále je zde velká možnost nastavení motocyklu (tvrdost tlumičů, reakce brzd, převodovka). Oproti starším dílům je vylepšen jízdní model a grafická stránka hry.

@KRoman47 (23.06.2014 20:23): Já nepotřebuju tuny achievmentů a nálepky na prdel... Chci jen vyvážený simulátor s trochou arkádovosti... Mám stařičké MotoGP 2 a baví mě to daleko víc... Tohle mi přijde jako hodně průměrná hra stejně jako jejich série WRC... Vypadá to hezky,ale hraje se to tak nějak nijak...