@KRoman47 (23.06.2014 20:23): Já nepotřebuju tuny achievmentů a nálepky na prdel... Chci jen vyvážený simulátor s trochou arkádovosti... Mám stařičké MotoGP 2 a baví mě to daleko víc... Tohle mi přijde jako hodně průměrná hra stejně jako jejich série WRC... Vypadá to hezky,ale hraje se to tak nějak nijak...
@Red (16.05.2014 01:07): Normálně ve starých MotoGP, tuším že 08, totální hovadina. Ale jak vidno, retardíkům to stačí, když poslední dva MotoGP od Milestone jsou ve všem daleko dál, ale přesto banda zdejších blbečků dává směšně nízké hodnocení.
A ano, berte to jako urážku, však vy si to zasloužíte.
@Hrashek (03.12.2013 09:05): Pak zkus asi sérii SBK, která mě mega mega bavila. Záleží, co člověka na tom baví, v Game Stock Car či Assetto Corsa můžu hodiny jezdit po okruzích sám a prostě se bavím. Jestli někdo potřebuje tuny achievmentů, odemykatelné nálepky na prdel, dubstep hudbu během závodu a podobné, jo tak pak je MotoGP asi zklamání.
By mě fakt zajímaly důvody zdejších nízkých hodnocení, zášť vůči Milestone kvůli WRC? Jejich tituly SBK jsou zcela jistě spolu s tímto MotoGP to nejlepší z motocyklových simulátorů. Už žádné MotoGP arkáda, kde se jezdilo v Praze po kostkách a podobné idiotské nápady, prostě simulace! Podle mě, byť jsem přímo toto nehrál, ale sleduji to a mám to v plánu, zaslouží minimálně 80% a vsadím se, že kdyby lidi nečuměli po tom, že je to od italských Milestone, tak tomu tak je. Prostě v motocyklových simulátorech jsou Milestone jasná jednička, která (možná trochu bohužel) nemá konkurenci.