[neexistující komentář]: Snad jen, že PS3 gamepad je mnohem lepší, protože má rozdělený d-pad.
@Victor (13.02.2015 11:52): Pocitam, ze ted uz to pokrylo vic magazinu. Je to vsechno vycucle ze vcerejsiho livestreamu, a krom te Jade, ktera byla definitivne zamitnuta, jsou to jenom hodne tenke spekulace. Hlavne ty brutality, ve ktere ted lidi veri na zaklade toho, ze na konci toho livestreamu rekli, ze ten pristi bude vic "brutal". :)
Nez vecer odeslu upravu navrhu, nejnovejsi info jeste sem:

-Jade se konat nebude.
- Potvrzene zminky Jaxe a Sonyi, ale nepotvrzene, jestli budou hratelni.
- Ve hre budou (minimalne) odkazy na Raina a Cyraxe.
- Suska se, ze bonusovou postavou by mohl byt Sweet Tooth (Twisted Metal).
- Mozna se vrati brutality (skoro od zacatku se mluvi o *nekolika* zpusobech finise a vypada to, ze se to mozna netykalo jen fatalit).
@Maximus (04.02.2015 20:50): Za prvé, nejsem už dítě a za druhé, MK je taková celkem čestná výjimka mezi všemi těmi závodními a leteckými simulátory.
Nicméně platí, že za poslední dva roky počet násilných her zcela minimalizuji.
Takže MK X na Steamu za 50€, ale má to jedno ale. S DLCčkem to je teď za 72€ a pak to bude 80€. Jestli hodlají razit cestu ala Street Fighter a jeho nekonečný zástup DLC balíčků, tak si to můžou nechat. Už takto můj zájem rapidně opadl, takže nebudu pořizovat hned při vydání. Kdo chce kam, pomozme mu tam.
@Lukaskon (30.01.2015 19:11): Cituji z gamefaqs: Goro, Kintaro and Shao Kahn are supposed to be unplayable. You can pretty much only do it in the Challenge Tower or by Shang's Soul Steal move.

Goro bude hratelný v Xku, ale bude to jen pro ty, co předobjednají.
a já hlasuju pro Sheevu :) Sice se mi za ní hraje hrozně špatně, ale je to fajn sympatická postava. Zvláště, když další čtyřruké frajery z tohodle dílu vyškrtli...
Btw - nedá se nějak zpřístupnit Goro a Kintaro?
Tak mě napadá se optat zdejších panáčků, co za zatím neohlášenou postavu by rádi viděli v nadcházejícím díle.
Já osobně bych třeba rád viděl návrat Fujina. Sice byl "nedávno" v MK: Armageddon, ale zrovna ten jsem nehrál.
@Victor (11.06.2014 14:15): Doufám, že to ještě dodělají, ale kdo ví, zda je reálné něco takové požadovat od Unreal enginu, už v Injustice je očividné, že prostě neumí to co MK9 engine. Jaký byl vlastně důvod engine vyměnit? Nějak to nechápu.
@Victor (10.06.2014 08:08): Porazit MK9 bude zatraceně obtížné, pokud se to ještě někdy nějakému titulu podaří. Nicméně vypadá to stylově.
Akorát by bylo super, kdyby tam opět byla nějaká lepší fyzika oblečení, vlasů a ehm, prostě prsou, protože to vše bylo ve všech MK už na PS2, ale v Injustice vše prostě statické, toť největší technický skok dozadu (úroveň Androidích tabletových her současnosti).
E3 gameplay

Nové fatality a rentgeny vypadaj žůžově, zbrusunové postavy ani moc ne. Graficky na 2015 rozhodně míň působivé, než jaká byla devítka na 2011, ale rozhodně to nevypadá špatně.
@Victor (09.06.2014 08:58): Je silná, má dobrý kombíčka, ale jinak nevyčuhuje z MK charakterů. Její fatality jsou navíc nuda, ale to i Freddyho ( :( ). Rain je prostě jen samuraj, docela řetězí údery, ale taky nic zajímavýho.
Co se vám líbí na Skarlet ? mě přijde teda random ujetá. Mě z dlc bavil Rain. Sektor a Cyrax vypadaj jako predator.
@Victor (08.06.2014 08:29): Predátor? Nebyl takhle náhodou Vektor (nebo jiný z 'robotů') predátorem až až? Mě teda v MK zklamal Freddy Krueger (a to hodně!) a v podstatě všechny DLC postavy s výjimkou Skarlet.
@HolyMeatball (08.06.2014 11:10): Spíš úplně retardovaná "fyzika" oblečení, jako pláště apod. Celkově mi to přijde úplně odporné, nemůžu si pomoct, i ty efekty explozí apod. Zlatej MK9, o následující MK se začínám bát, že to bude hořké zklamání.
@KRoman47 (08.06.2014 10:51): To dělá absence krve a jiná (nudnější, uznávám) paleta barev.

A jelikož tohle bude opět MK, nevidím důvod, proč by měl dělat ostudu a vypadat blbě. Ale uvidí se no, na první gameplay beztak bůhvíjak dlouho čekat nebudem.
A tak třeba nebude zas tak zle. U3 samo o sobě není zas tak zlý, když s ním člověk umí, a rozhodně umí vypadat i hodně hezky (Třeba taková Alice: Madness Returns, uff). A taky neopomínejme, že už i tohle a Injustice je U3. A žádné doskakování textur se tam nekoná.

@Victor (08.06.2014 08:29): Predátor by byl boží. Úplně si umím představit jeho poškození, kdy by se mu postupně rozbíjela maska až by nakonec celá jeho tvářička vykoukla na svět. *.*

Jinak je mi ale vcelku jedno, jakou (popř. jaké) bonusové postavy do toho prcnou, hlavně ať se zase nejedná o exklusivitu. A kdyby nám vrátili třeba takovou Skarlet...taky bych se vůbec nezlobil. =)
Potvrzen silně upravený Unreal 3 engine, slibují 60fps 1080p. Napříč celým nadcházejícím E3 mají dodávat info.
@Victor (04.06.2014 08:52): No nepočítám, že by mě Injustice bavilo jako MK, to určitě ne, ale aspoň to zkusím. Jinak MK vs DC se mi od pohledu zamlouvalo asi více jak Injustice, ale to na PC už určitě nebude.