Tak jestli jsem hru kritizoval v komentáři za to, že nelze některé karty uplatnit 25 Covenant Ranku, tak v DLCéčku je to ještě dvojnásobný. Bez dvojnásobného útoku nebo spíš bez trojnásobného útoku k postavě je poslední boss k neporažení. Opravdu divný aby DLCčko zabilo 80% karet a postav. Nebo to neumím hrát :)
@Strady (25.08.2022 01:05): Jasné, Gordian Quest mám na wishliste, časom sa dostanem aj k tomu. Pred pár mesiacmi som kúpil aj Monster Train, ale k tomu som sa ešte nedostal. Tiež nie som veľký fanúšik Tower Defense, ale uvidím, možno to bude pre mňa osviežujúci twist na tento subžáner.
Jsem trochu zklamaný čekal jsem, že to bude o něco lepší. Přijde mi, že je to o jedné sváté trojici která vymydlí vše. Do desátého Ranku dokonce stačil jeden. Od 16 Ranku šla konečně obtížnost nahoru ale i tak, uvidíme dál.
@Ronik (28.05.2020 09:24): mě vadí to, že je to tower defend, ty mě nikdy dlouho nebavily.
Co se mi líbí, je ta obrovská variace karet a k tomu skillu. Ze stejnýma postava a můžeš hrát úplně jiné strategie.
Navážu na diskuzi u Slay the Spire – pokud vás to na první pohled zaujalo, určitě neváhejte s koupí. Mám sice nahráno asi jen tři hodiny, ale zatím to bylo výborné a z těch Youtube videí, co jsem viděl, se nezdá, že by se to mělo pokazit :)

Majitelé Slay the Spire na Steamu mají na Monster Train do 4. června 20% slevu.